Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell venni egy yorkinak...

Miket kell venni egy yorkinak mielőtt haza hozom?

Figyelt kérdés

Mielőtt haza hozom a yorkim mit kell venni neki?

Tartalmas es jo válaszokat kérnek , negatívra NEM!!



2014. febr. 12. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 tálkát, egyet a víznek, egyet a tápnak. Vegyél tápot, és lehetőleg ne gagyit. Acana, Orijen, Brit Premium, Taste of the wild - ezek jók.

Pedigree, Chappi, Darling, Friskies - ezeket nagy ívben kerüljétek.

Egy nyakörv, póráz, és érdeklődj, hogy a környéken melyik a megbízható állatorvos.


És javaslom ne szoktasd az ágyadba, legyen saját ágya, tehát azt is kell venni. Meg játékokat (ne túl sokat) amiket nem tud szétrágni, pl. a Kong termékek nagyon jók.

2014. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jobban és tartalmasabban nem is lehet leírni mint az előző :) Én egy 9 éves yorki gazdija vagyok, ha valami más kérdésed van esetleg írj nyugodtan :)
2014. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem is van egy 7 éves yorkim, így utólag már tudom, hogy mennyit költöttem felesleges cuccokra anno, amikor kicsi volt.

De most tovább adom a tudást :D

2014. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtoknek :)
2014. febr. 12. 20:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Talán meg annyi lenne h mennyi idősen lehet elhozni a yorkikat?
2014. febr. 12. 20:39
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
És amúgy jól döntöttél, hogy yorkit választottal! Annyira imádom őket annyira tudnak szeretni, gyönyörűek és olyan értelmes pofijuk van ja és nincs az a jellegzetes kutya szaguk mert nekik nem olyan a bundájuk hanem hasonló mint az emberi haj :)
2014. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

8-9 hetes kora előtt ne hozd el, ha nem muszáj, ez minden kutyára érvényes.

Jól sejtem, hogy nem tenyésztőtől veszitek, tehát nem törzskönyves?

2014. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az enyém 8 hetes volt :)
2014. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg gondolkozok rajta h kennelbő (ofnewdeal) vagy egy kutya kozmetikus ismerősömtől aki versenyekre is jár es tenyészti a yorkikat de nem úgy rendesen csinálja ő maga is 200.000 ért vett Yorkot es ezt tanulta:)) csak azért írtam h ne gondoljátok rólam rosszat h szaporítóktól veszem!
2014. febr. 12. 20:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Of New Deal nagyon jó nevű kennel, gyönyörű kutyáik vannak, jó választás :) Talán az egyik legjobb az országban. Ezt csak azért írom, hogy húzósak az áraik, erre számíts :/ de nem fogod megbánni, ha tőlük veszel kutyát!
2014. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!