Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az beteges ha igy szeretem a...

Az beteges ha igy szeretem a kutyam?

Figyelt kérdés

1eve szuletett Leo .Rossz korulmenyek kozt elt azert hoztuk el .

Egyszeruen fantasztikus volt nezni ,hogy no . Rengeteg video es fenykep keszult rola.Sokszor eneklek neki es ugy alszik el.(Velem alszik,szoba kutya)

Ha dolgozom inkabb en se pisilek 8 oraig mert otthon o se tud..

Es rengetegszer mikor hozzam buj,sirok nagyon mert attol felek hamar elvesztem .O az elso kutyam,es nagyon szeret ha 5percre elmegyek es jovok vissza ugy bujik es sir ,hogy nagyon.Szerintetek ez normalis ha igy ragaszkodok egy allathoz?



2014. febr. 13. 19:38
1 2 3
 21/21 Imola Ágnes ***** válasza:

"Ne vard h meg ertsen egy olyan aki nem el egyutt nem alszik/kel egyutt a kutyajaval"

Nah, kérem szépen világ életemben kutyás voltam. Mentettem, befogadtam, ápoltam. Jelenlegi 2 kutyám is mentett, és mindennél jobban szeretem őket. Épen ezért nem a saját igényeimet erőltetem rájuk, hanem megpróbálom a tőlem telhető legnagyobb módon kielégíteni az ő igényeiket. Neki semmit nem segít, ha babusgatom, viszont boldogak, ha van mellettük egy határozott vezető, aki megvédi. Nem érdekli őket, hogy van-e kövecske a nyakörvön, vagy pihe puha puffos -e a fekvőhelyük, de láthatóan boldog volt a kutyám, mikor lábfájással orvoshoz vittem, és megműtettem a térdszallag szakadását. Nem érdekli az sem, hogy sírok-e érte, de örül, ha megvédem másoktól. Nem érdekli az sem, hogy mi lesz velem, ha ő már nem lesz, de az igen, hogy mikor vele vagyok nyugodt, és kiegyensúlyozott legyek mellette. HA jó gazda akarsz lenni, akkor ne a te érzelmeid és igényeid legyenek az elsők, hanem a kutyádé.

2014. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!