Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corsotok hogy viselkedik...

Cane corsotok hogy viselkedik más kutyákkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

hogyan játszik?

hogy viselkedik szegről-végről ismert kutyákkal?

hogyan dominál?

mit csinál ha sok (10+) kutya van jelen, szabadon.

nekem 9 hónapos szukám van, jó fej, haverkodós.

minden érdekel amit el tudtok mondani. köszi.



2014. febr. 15. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát én kíváncsi lennék a te kutyáidra akumi:) de halál komolyan:) viszont a kérdésem nem arra irányul hogy a te elmeéledet ami olyan nyilván mint a borotva itt most megismerjük. tehát hogy te is megértsd corso-t tartók gyakorlati megfigyeléseire, tapasztalataira vagyok kíváncsi és ha van rá mód akkor ebben a témában eszmét cserélni. kaptam is nagyon hasznos és érdekes válaszokat (nem a tiéd) nekik köszönöm szépen. tőled akumi annyit tudtam meg hogy nagyon jól értesz a kutyákhoz és olyan idegen szakszavakat használsz amiket én nem ismerek:)

akumi corsoja hogyan játszik más kutyákkal?

mit szeret játszani? kergetőzés? labda? huza-vona? vagy inkább bírkózik?

2014. febr. 16. 18:58
 12/14 A kérdező kommentje:
még annyit és ezzel részemről lezártnak tekintem az "akumi" témát. a következőt állítom: Óriás schnauzer és komondor azonos ösztönkészlettel születik. ez igaz vajon?
2014. febr. 16. 19:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire ki akarod forgatni a szavaimat, akkor játsszál egyedül :)
2014. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akumi, én kérek elnézést, szállj már magadba légyszi, nem én szólítottalak meg téged:) a kioktató stílusodat meg tartogasd ....nak:)
2014. febr. 16. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!