Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull támadás?

Pitbull támadás?

Figyelt kérdés
Sétálgattam itt a környéken és mivel eléggé kihalt helyen lakom, megfordulok kutyasétáltatás közben eléggé kietlen helyeken, ami hozzáteszem rettentő közel van hozzám. Csak ugye azon a kietlen helyen van egy telep, amit 2 pitbull őriz. Arra sétáltam a kutyámmal, aki úgy szint nem kis darab, és jöttek felém a pitbullok, ha nem áll be elém a sajátom, akkor nekem biztosan annyi, elkapták a lábát.. rá is szorítottak, 5 percig rugdostam a fejét, hogy engedje végre el.. Persze 5 perc után nagy kegyesen megjött az idétlen gazdi is, aki utána eltudta őket zavarni.. Maradandó sérüléseket okozott a kutyámnak az a 2 vadállat.. Feljelentést szerintetek tehetek? Tudom, hogy az ő területükön sétáltam, de tárva nyitva volt a kapu. Bele gondolni se merek, hogy mivan ha nem áll be elém a kutyám, mit kezdhettek volna az 50 kilommal... Mindegy, megtanultam, hogy arra soha nem sétálok :)
2014. febr. 16. 10:24
 1/10 intrepid ***** válasza:
Attól még, hogy tárva - nyitva a kapu, az nem jelenti azt, hogy szabadon lehet bent kóricálni. Magánterület. Van ahol nincs is kapu, csak egy tábla jelzi, hogy innentől magánterület.
2014. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Firestorm ***** válasza:
100%

Tehetsz feljelentést,ha nem a kapun belül sétáltál!

Ha kapun belül voltál akkor nem ok nélkül támadtak,hiszen betolakodónak néztek.

Viszont,ha kapun kívül akkor az már nem az ő territóriumuk,így ok nélkül támadták meg a kutyádat.

2014. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, mi bajod van, tök jó fej kutyák voltak, hogy öt perc alatt nem kapták szét darabokra a betolakodót a saját területükön.
2014. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt saját terület, kapun kívül történt.
2014. febr. 16. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, akkor meg persze, tehetsz bejelentést, a jegyző fennhatósága alá tartozik az ügy. A rendőrség nem hiszem, hogy foglalkozna vele bizonyíték híján.
2014. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Utólag kijavítod a helyzetet a kapun kívüli mesével.Gyenge próbálkozás.Egyébként az 50 kilócskáddal miért sétálsz arra ahol 2 pitbull vigyáz a telepre.Szerintem csak egy kis kaki kavarást akartál,és ez egy gyenge kis story.Megint ba..tasuuk piteket és gazdáikat.Gáz vagy.Ha mégis igaz a történet,akkor kerüld el máskor őket.
2014. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Istenem :D Ennyi élet nélküli paranoiás embert :D Autópálya mellett lakom, mivel ezeréves házak mellé felhúztak egy újépítésüt, ahol én lakom, és a szottyatban a pitek gazdija, csak a te szinteden, hogy értsd. És van a régi házak mellett egy föld út, amit bárki használhat, sokan futnak is arra. És én arra sétáltam a kutyámmal, amikor ugyanis nyitva volt a kapu. Ahonnan a nagyon jól nevelt kutyák persze, hogy kifutottak és megszerettek volna támadni. Ne okoskodj :)
2014. febr. 18. 16:14
 8/10 nagy568 ***** válasza:
Vegyél gáz sprayt vagy paprika sprayt én így szoktam ki vinni a kutyámat sétáltatni sajnos ide jutottunk.
2014. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
gáz spray van itthon, az hatásos? Elriasztja a kutyát?
2014. febr. 20. 11:20
 10/10 nagy568 ***** válasza:
a támadó kutyának a szemébe kell fújni ha meg támadja a saját kutyádat
2014. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!