Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ma hoztuk haza a...

Segítség! Ma hoztuk haza a kiskutyát. Baja van?

Figyelt kérdés
A kutyusut ma hoztuk haza. Konkrétan 6 órája van nálunk. Most alszik, de nagyon gyorsan veszi a levegőt. Ez normális? Tényleg nagyon mozog a kis mellkasa meg hasa. Nincs baj ugye?
2014. febr. 16. 19:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10 vagyok. Sorry 6 hetes korban.
2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondta, hogy oltási könyvet kap holnap, hanem oltást."


Ó, valóban! Köszi, hogy kijavítottál! Én már eleve prekoncepciókkal állok az ilyen kérdésekhez és az "oltást" "oltási"-nak olvastam. Így már egy fokkal jobb a helyzet, ezek szerint holnap látni fogja egy állatorvos és megmondja, ha van valami baja.

2014. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Ezt leszámítva semmi baja. Élénk, mikor ébren van mindent megnéz, megcsócsál, játszik, szaladgál az udvaron stb..

Féreghajtót kapott, sajnos a tenyésztő nem tablettával kezdte, hanem valami másfajta féreghajtót kaptak, így a tabletta tegnap kezdett el hatni nála. De mára már nincs semmi a székletében.

Szóval ma megnézi a doki, megkapja az oltást és kész :)


Ja, és lehet hogy törvény írja elő, de tudok még olyanokról akik nem pont 8 hetesen (vagy utána) hozták el a kutyust az anyukájától. Ha már nem szopik, nem lesz semmi baja egyik kutyának sem.


De köszi a megnyugtatást! :D

2014. febr. 17. 10:30
 14/31 Akiteki ***** válasza:
100%
De bizony lesz baja. Nagy eséllyel testi is, de lelki biztosan. De mivel megnyugodtál, örülünk, hogy támogatod a szaporítókat. De nagyon kérlek, ne ide gyere majd sírni.
2014. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ha te nyugodt vagy, akkor nem lesz gond... majd nyugodtan nézd végig azt is, ahogy elpusztul. Én csak arra kérlek, ne mond azt, hogy tenyésztő...az ilyet úgy hívják, hogy szaporító.
2014. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a testi, a lelki fejlődéséhez is szükséges, hogy legalább 8 hetet az anyjánál töltsön. De amúgy tudtad, hogy a tovább szoptatott kölykök immunrendszere sokkal erősebb lesz? Vagy tudtad, hogy sok tenyésztő akár 12 hetes koráig is magánál tartja a kiskutyákat (nem véletlenül)?

Jól van, nem szivatunk tovább. Adja az ég, hogy egészségesnek találtassék a kiskutyád, és a továbbiakban is az maradjon. Sok boldogságot hozzá.

2014. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik az iróniát még gyakorolnom kell, ugyanis nem komolyan írtam a "Köszi a megnyugatást"...

Nagyon boldog kutyus, és vigyázunk rá, úgyhogy több választ nem kérek, köszi!

2014. febr. 17. 12:25
 18/31 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál. A kiskutyus ennél egészségesebb nem is lehetne! Semmi baja nincs. Gondoltam szólok. :)
2014. febr. 17. 19:54
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az orvos azt is előre megmondta mindenféle szűrés nélkül hogy mikor lesz allergiája, könnycsatorna-problémája, szemfekélye, diszpláziája, idegrendszeri zavara, stb.? Melyik ez a szuperdoki?
2014. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Ha valami zavart látott volna a kiskutyánál, akkor intézkedett volna. Van annyira tapasztalt doki.. :)

De mindegy mit írok úgyis bele fogtok kötni, nemde?

2014. febr. 17. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!