Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ma hoztuk haza a...

Segítség! Ma hoztuk haza a kiskutyát. Baja van?

Figyelt kérdés
A kutyusut ma hoztuk haza. Konkrétan 6 órája van nálunk. Most alszik, de nagyon gyorsan veszi a levegőt. Ez normális? Tényleg nagyon mozog a kis mellkasa meg hasa. Nincs baj ugye?
2014. febr. 16. 19:08
1 2 3 4
 21/31 Akiteki ***** válasza:

Nem, Te kötsz bele mindenbe. Nem 6 hetesen jönnek elő a problémák. Bár olyan is van. Az is lehet, hogy már 2 hét múlva beteg lesz, de az is, hogy majd évek múlva.

Kívánom, hogy ne legyen, de sajnos az ilyen kutyáknak van a legnagyobb esélye, hogy állandó orvosi kezelésre szoruljanak.

2014. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglepően normális válaszok érkeztek, de így is beindult a védekező reflex a kérdezőnél. Nehéz ám belátni ilyen esetekben, hogy hibáztunk...
2014. febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Ott csesztem el hogy feltettem a kérdést..

Nem baj, hál' istennek üzenetben nagyon jó, értékelhető tanácsokat kapok, normális hangnemben, segítőkészen. Úgyhogy amiért ilyen kedves emberhez volt szerencsém, mégiscsak megérte.

De azért a hangsúlyon és a stíluson elgondolkoznék emberek ;)

2014. febr. 18. 15:47
 24/31 sippara ***** válasza:
100%
Ott cseszted el, hogy szaporítótól vettél kutyát. Teljesen normális válaszok érkeztek, attól, hogy nem tapsolunk meg, miután támogattál egy kutyagyárat, még igazunk van - csak nekünk valamiért undorító, és visszás, hogy valaki pártízezer forintért kockáztatja egy társállat egészségét, akit elvileg szeret, és akinek elvileg a legjobbat akarja.
2014. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Akiteki ***** válasza:
100%
Igazad van, azok tanácsát kell megfogadni, akik még egy névtelen oldalon sem merik kiírni a véleményüket, azt is csak privátban merik közölni. Szerencsére mindez nem a mi bajunk.
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Ennyi ostoba embert te jó isten...

Ha nem én veszem meg a kutyát, akkor is kerül valahova te szerencsétlen csökevény. Így meg hozzánk került, jó helyre. Megvehettük volna a 100 ezer forintos törzskönyvezett kutyust is, de inkább őt hoztuk el, mert láttuk milyen körülmények közé született..

Ha baja lesz, arról nem mi tehetünk. Itt most mindent megkap, nagyon boldog kutyus. Innentől kezdve nem érdekel a véleménye senkinek sem..


És az akitől a tanácsokat kapok különb mindegyikőtöknél, mert ő tényleg segít! Nem pedig osztja az észt fennkölt hangnemben. Több tapasztalata van kutyák terén mint nektek összesen. Csak épp arra sem méltat titeket hogy leálljon vitázni veletek. ;)

2014. febr. 19. 21:22
 27/31 sippara ***** válasza:
100%

"Ha nem én veszem meg a kutyát, akkor is kerül valahova te szerencsétlen csökevény."


Remélem, élőben nem így beszélsz, mert nagyon hamar megkapnád azt a k*rvnagy parasztlengőst, amit anyád kihagyott a nevelésedből.


"Megvehettük volna a 100 ezer forintos törzskönyvezett kutyust is, de inkább őt hoztuk el, mert láttuk milyen körülmények közé született.."


Iiiigen, el tudom képzelni :D


"Ha baja lesz, arról nem mi tehetünk."


Valóban. Ti ÉS a szaporító. Viszont azért a további 10-20-40-100 kölyökért, akiket még lehoz, mert a hozzád hasonló olcsójános idióták eddig is elvitték mindet, már bizony TE vagy a felelős, a többi kölyök gazdájával együtt.


"Több tapasztalata van kutyák terén mint nektek összesen."


Igen, nyilván több tapasztalata van, mint egy harmincakárhány éve kutyázó tenyésztőnek...


"Csak épp arra sem méltat titeket hogy leálljon vitázni veletek."


Ó, basszus, most mehetek megint sírni :'( Hogy lehetek méltatlan egy random névtelen senki társaságára? :'( hát komolyan ennyire szar ember lennék? :'( De hadd tippeljek: balkan? csapos? :D

2014. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem is azért írjuk, hogy te okulj belőle, nagyjából menthetetlen vagy. Mások tanulságára írjuk le, hogy ne csináljanak ilyet.
2014. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha egy ember rosszat tesz és tudja is, hogy rosszat tett akkor ha valaki felhozza neki csak ideges lesz és próbál mentegetőzni. Volt már szapis kutyám megbántam mint a fene azóta sincs egy sem csak TK-s. Boxer volt, hófehér, már amikor ide adta nem tetszett, a szája állandóan vérzett ha evett, farkaskörme volt és nem volt levágva körülötte csupa vér, meg volt dagadva a hasa mert férges volt, oltásai hülyeségek voltak ő irta bele egy könyvbe a kiskutya nem kapott semmit, étel-t szerintem nem látott az anyatejen kívül. 1 éves korára már 2 daganat jött ki a lábán és nem sokkal rá el is pusztult. 18 éves voltam ekkor. Hála az égnek van két gyönyörű fajta tiszta TK-s kutyám külföldről jó minőségű, egészségesek mint a makk lehet, hogy 2*100 000 Ft-vol, de arra az egy kutyára csak elment ugyan ennyi.
2014. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Sippara, látom téged ez éltet :D Bravó! Nyugodtan kommentelj még ide, sokan kiváncsiak a véleményedre :) Sajnos én nem vagyok köztük.


Utolsó: Sajnálom ami a boxereddel történt, a mi kutyánk viszont makk egészséges, úgyhogy aggodalomra semmi ok.

2014. febr. 23. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!