Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd megmérgezte a...

A szomszéd megmérgezte a kutyámat, hogyan bizonyíthatom? Mit tegyek, hogy börtönbe kerüljön érte?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy méreg volt? Miért nem mentél vele gyorsan dokihoz? Biztos szenvedett. :( A rendőrségen kell feljelenteni. HA jól tudom ismeretlen tettes ellen kell kell. És kellesż hozzá a kutya teteme. És állatorvos is hogy bebizonyítsa hogy mérgezés. Googlezz rá hogy többet tudj. És érdeklődj a rendőrségen is. Ha ő volt akkor kapja meg a büntetését. Én pl kinyírtam volna a mocskos szomszédot!
2014. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam a rendőrségen. Az állatorvos igazolta a mérgezést, de ez nekik nem elég. Kérdezték, rajta kaptam-e a szomszédot, vagy tudom-e bárhogy igazolni, mert ez így semmi.
2014. febr. 18. 17:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is panaszkodtam már ugatás miatt,de ettől még nem mérgezek állatot.Hidd el,azok a gázosok,akik csendben lapulnak.Miből gondolod,hogy csak azt zavarja,aki szóvá is teszi?Mondjuk,nem tudom,próbáltál e valamit tenni,az ugatãs ellen.Nem kellemes hallgatni,az biztos.Bizonyītani pedig akkor sem tudnãd,ha felvennéd,ahogyan beeteti.Sajna ez van.Még az is lehet,hogy te voltál.Fagyálló,egér méreg,egyes növények,csokoládé,gyógyszer stb.mind okozhat véletlen mérgezést.
2014. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz áttmenni hozzá és ki szedni belőle? És mind ezt fel venni hangfelvételre? Ismeretlen tettes ellen miért nem tudnak keresést vagy valamit indítani?
2014. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Átmentem, vittem diktafont a kabátzsebben. Azt se tudták, hogy valami lett a kutyával. Azt hitték, hogy végre megkötöttem máshová. Mondtam nekik, hogy csak ők érhették el onnan. A válasz annyi volt, hogy a drótkerítés azért annyira nem behatolhatatlan. Eléggé elhiszik az ártatlanságukat. Dehát ők laknak pont mellettünk, másnak kerítést kellett volna másznia. Nem tudom hogy bizonyítsam rájuk.
2014. febr. 19. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!