Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt szokik hozzá...

Mennyi idő alatt szokik hozzá az új helyhez egy kóbor kölyökkutya?

Figyelt kérdés

Találtam egy kóborló keverék kiskutyát, magamhoz vettem, chip nincs benne, kb. 3 hónapos lehet. Mennyi idő kell neki, amíg engedhetem szabadon járkálni az udvaron, anélkül, hogy megint elcsavarogjon?

Az előző kutyánk is kóbor volt, hazahoztam, kapott enni-inni, de másnapra lelépett. Megkerestem, visszahoztam, többet nem ment el, nagyon hűséges jószág lett, de az legalább 4 éves volt amikor találtam, ez meg még szeleburdi kölyök.



2014. febr. 25. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem idő, hanem kerítés kérdése. Amint nem tud kimenni, már engedheted is kolbászolni.
2014. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Melegen javaslo. a villanypásztor felszerelèsèt a kerítèsre. Az első pár perc nem kellemes (amíg a kutya megnèzi mi az, utána nem próbálkozik
2014. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kerítéssel nincsenek gondok, de ha valamelyikünk ki- vagy beáll autóval, akkor nem szeretném, ha utcahosszon kellene kergetni!
2014. febr. 26. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tanítsd meg neki, hogy a nyitott kapu nem startjel. A kutyát nevelni kell, nem elég körmöt reszelni és várni, hogy mivé nő magától...
2014. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem ezt kérdeztem.
2014. febr. 27. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj, hogy azt hiszed :))
2014. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!