Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a kutyákkal?...

Mit lehet tenni a kutyákkal? Rossz nevelési stílus a kutyasuliban.

Figyelt kérdés
A kutyasuliban a kutyákat a tanár nem szocializálja egymással. Mi is azért mentünk, mert domináns volt és a dominancia miatt agresszív volt, mutatta a dominanciáját. Azóta mindent csinál agalitytől kezdve, az összes parancsot ami létezik. De ugyan úgy domináns. Minden kutyának szöges nyakörvet vetet és ha rosszak jól megrángassa. Nem mintha használna.. Ahova én járok ott a kutyák pl behíváskor egymásnak esnek és tépik egymást. Erre az oktató megrángassa őket a szöges nyakörvel. De nem használ, minden kutya agresszív egymást megtépnék. Mert pl csinálunk olyat, hogy 2-3 kutya fut egyszerre a gazdájához. Útközben egymásnak esnek és tépik egymást. Az én kutyám egyedül fut mivel nem meri a többivel egyszerre elengedni. De nem is ő a legagresszívebb pedig. Itt még egy basset hound is neki esik egy farkas kutyának és vizslák is veszekednek. Sulit nem váltok mert már befizettem egy csomó összeget és vissza biztos nem adja. A kutyám kan 60 kg-os.
2014. márc. 2. 08:36
1 2
 11/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ez az iskola híján van a fegyelemnek. Itt káosz uralkodik és a "kiképzők" hibásak abban, hogy ez a fegyelmezetlenség van az iskolájukban. Nem állnak a helyzet magaslatán. Én is azt tudom javasolni mint a többiek, hogy válts iskolát.


A mi iskolánkban úgy volt, amikor jött egy új tag akkor az egyik foglalkozáson nézelődött a másik foglalkozáson beállítottuk a kezdők közé gyakorlatozni és ha meg volt elégedve akkor szóltunk neki, hogy a következő foglalkozáson be lehet fizetni a pénztárban.

2014. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!