Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagáltok, amikor...

Ti hogyan reagáltok, amikor egy kutya rámászik a tiétekre, és nem szólnak rá?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok maradi, de ezt szemtelenségnek tartom, rá is szólok a sajátomra. Igaz, szuka, de nem is csinálja. De ahogy jön a jó idő, egyre több kutyával találkozunk, nagy részben kanokkal, és eddig egyetlen gazdi szólt ezért. Engem nagyon idegesít, főleg az, amikor ott állnak és nevetgélnek. Nagytestű kutyám van, ha ő erőszakoskodna, kárt is tenne a másikban, ő érdekes módon mégis jól nevelt. Akiknek látom, hogy ilyen parasztok, nem állok le, tovább megyünk, de mondjátok meg, hogyan kéne reagálnom ezekre? Miért nem lehet rászólni a kutyákra? Nehogymá' nekem kelljen szólnom a másik kutyájára. Emlékszem, 10-15 éve az első kutyámnál, ez még nem volt divat.
2014. márc. 2. 17:45
1 2 3 4
 31/32 sippara ***** válasza:
Hű, hát így tényleg bonyolultabb valamivel a helyzet. Volt ilyen haverunk anno, kis szobanyéze, a környék össze kutyáját hágta, gazdi ha akart volna se tudott volna rászólni (kimorogta őket az ágyból, kajáért harapott, hosszú sztori), én meg két-három alkalom után meguntam, és a következő alkalommal nem simán arrébb raktam a kutyát, hanem morogva, fölé hajolva jó pár méterrel arrébb hajtottam - neki ennyi elég volt, nem próbálkozott többet hágással :) Ha gazdi nem hajlandó rászólni, inkább te tedd helyre, mert ha a kutyád teszi, tényleg te leszel a környék szemete.
2014. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem is volt egy ivartalanított szukám és ha egy kan elkezdte hágni akkor rendesen odakapott neki, ha továbbra is csinálta akkor beleharapott. Ha ezt kis termetű kutya csinálta akkor nem hagytam, hogy odakapjon neki, hanem szóltam a gazdájának, hogy rossz vége lesz szóljon a kutyájára, de ha nem szólt rá, akkor inkább tovább mentem.
2014. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!