Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám "lovagol" a...

Szuka kutyám "lovagol" a párnákon . Miez? Ez normális? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
8 Hónapos Border Colliém keféli a párnákat mintha kan kutya lenne.mintha párosodni akarna vele..miért csinalja ezt? fáj valamije , unatkozik,éhes,szomjas vagy nemvolt eleget kutyák közt hogy tudja hogy ő nem kan ? na jó ez elég hülye gondolat de minden okozó már megfordult a fejemben. Neten nemtudtam hogy rákeresni. nemtaláltam se angolul se magyarul rá megfelelő szót. abszurd lenne azt mondani hogy transzexuális lenne a kutya igaz ?

2014. márc. 3. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz javítsd át az á és ó betűt, de amúgy még így is a második találatban már el is magyarázzák mi a gond. FALKAVEZÉRSÉG, mivel a kutya semmibe vesz.
2014. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
"hágó" nagyon köznapi szófordulat mondhatom. főleg felénk felvidéken . elöször ezt a szót egy középkori filmben hallotam azóta sem sehol... Talán erdélyi nyleven is rákellet volna keresnem nem ? -.-
2014. márc. 5. 15:04
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen putriban élsz, de lehetne frissíteni a szókincsed, elég szégyen ha ezt nem tudod. Mellesleg a dug szóra is rákereshetsz, egyik sem normális dolog. Nem szabad hagyni a kutyának, meg kell tiltani neki. Mennyit van mozgatva egy nap? Lehet tele van feszültséggel.
2014. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!