Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért támadta meg a kutyámat?

Miért támadta meg a kutyámat?

Figyelt kérdés
Sétáltam a kutyámmal és ki volt kötve az egyik épület mellé egy régi "kutya ismerősünk" akivel hetente többször együtt futkozik és labdázunk már lassan egy éve. A kutyám odament hozzá nagy örömmel köszöntötte én is megsimogattam majd hirtelen nekiment a kutyámnak. Nem értem miért mivel majdnem napi szinten együtt futkoznak és ismerik egymást és a kutyám sem csinált semmit. Még csak nem is ugrált rá pedig ha szabadon vannak engedve akkor mindig húzzák egymást. Nagyon megijedtem mivel váratlanul ért és nem is értem mi válthatta ezt ki. Semmi gond nem lett szerencsére de ezt nem tudom hova tenni? Valakinek ötlete hogy miért csinálhatta ezt?
2014. márc. 5. 20:16
 1/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kikötött kutyához NEM engedünk oda kutyát, gyereket és mi sem simogatjuk meg!!!!!!!!!!!!!!! ALAPSZABÁLY!!!!!!

A kutya a saját területén volt, ráadásul mozgásában korlátozva. Ilyenkor frusztráltak, védik a területet

2014. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egyébként de nem gondoltam volna hogy ilyenkor is gond lehet ha ennyire ismerjük. De ezek után nem fogom nyilván.
2014. márc. 5. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért támadt, mert ki volt kötve, ahogyan Szilvi is írta. De amúgy sem szerencsés semmilyen kutyához odamenni haverkodni, hogyha nincs ott a gazdája...
2014. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!