Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes Amerikai Staffordshire...

Vemhes Amerikai Staffordshire Terrieremnek most 37.9 a hője.37.5 alatt indul meg a fialás. Milyen gyorsan megy le 37.5 alá? 1-2 nap? Vagy még annyi sem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Majd megtudod ha normális tenyésztő leszel. Imádkozz, hogy ne harcoltassák a keverékeidet.
2014. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Tudod egyáltalán hogy mennyi egy kutya átlagos hője?? Inkább olvass utána, és nem kéne tudatlanul szaporítani!
2014. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Firestorm ***** válasza:
90%

Nem tudod mi hogyan működik a párzáson kívül,de azért szaporítasz.Tudod szégyelld magad mélységesen.

Remélem a kölykök nem kerülnek majd olyan kezekbe,mint amilyen formákkal ma találkoztunk az erdőben...

Romák,akik vasat gyűjtöttek megláttak minket a 3 kutyával (Vizsla,cseh farkas,kistestű keverék) és jelezték felénk,hogy úgy járkáljunk az erdőben,hogy ők is hozzák majd a pitbút és ráuszítják a kutyákra...Lehet nem mondta volna ezt,ha az én kutyám is ott van,de gondolom ezek is viadaloztató idióták.

2014. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Akiteki ***** válasza:
89%
Ez így egy totál marhaság. De mindegy is, mert a többit sem fogod tudni. Hívj állatorvost, ne itt akarj okos lenni.
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem 1-2 nap.ha 24 órán belül nincs kölyök,hívj orvost. A kutyák normál testhője 38.5-39.Nem mindegyiknek megy le 37.5 alá.
2014. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem vagyok szaporítò! Sajnos olyan helyzetbe kerültem hogy hasas lett a kutyám a szomszéd keverékétől, pedig bezártam a helyère de sajnos bejutott hozzá a kan és nem volt szívem megölni a piciket.. Miért nem lehet válaszolni kioktatás helyett?
2014. márc. 7. 21:52
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom mennyi az átlag hője..tudom mik a jelei a fialásnak. Tudom milyen vitaminok kellenek ès azt is hogy mikor hivjam a dokit.. Kérdeztem valamit ès arra szerettem volna választ kapni. Nem kèrek az okoskodásokbòl. Ezután ivartalanittatom de most nem veszem el tőlle a kölykeit...
2014. márc. 7. 21:59
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
"Nem ölöm meg a piciket..." = "Lehozok egy tök fölösleges almot, odaadom szerintem "jó" embereknek, majd hagyom őket a menhelyen megrohadni, megverni, éheztetni, felkötni, viadaloztatni, de mosom kezeimet, én "jó" embereknek adtam..."
2014. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Légy nyugodtan.. Ellenőrízhetô helyre adom.. :). Elég legyen már a kioktatásbòl..
2014. márc. 7. 22:15
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és szerinted kinek kell keverék mikor a fajtamentők is tele vannak? Kinek kell még akár ingyen is? Akinek kell az miért nem hoz ki a menhelyről?
2014. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!