Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes Amerikai Staffordshire...

Vemhes Amerikai Staffordshire Terrieremnek most 37.9 a hője.37.5 alatt indul meg a fialás. Milyen gyorsan megy le 37.5 alá? 1-2 nap? Vagy még annyi sem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 18:16
1 2 3
 11/24 Akiteki ***** válasza:
83%
Ha ilyeneket kérdezel, az azt mutatja, hogy semmit sem tudsz. Többek között a googlet használni sem.
2014. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Szerintem kérdést tettem fel.. Nem azt mondtam hogy kérek az oktatásodbòl... Ha nem tudsz a kèrdésemre válaszolni akkor inkább ne irj.. Nem vagyok kiváncsi az okoskodásodra. :)
2014. márc. 8. 09:21
 13/24 A kérdező kommentje:
Tudod a keverék is állat ugyanugy tudszeretni mint egy fajta tiszta.. Már több mint a felének van gazdija akit szinte mindennap tudok ellenőrizni... Én meg már arròl nem tehetek hogy nem a menhelyről hoznak ki egyet... Tudod egyáltalán mit jelent az hogy szaporító?? Hogy direkt pároztatja fel ès lehet pènzért adja a piciket.. Na én nem vagyok az... Mert nem akarattal pároztattam.. Te vagy a nagy állatbarát?! Még a világ végére is elmennék jò gazdit találni neki!! Nem "rendezném el" min te... :) nekem van szívem :)
2014. márc. 8. 09:32
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen persze, tudod hányszor hallottam ezt? Igen, én vagyok a nagy állatbarát, mert én megyek segíteni a menhelyre, én fogalkozom az olyan kutyákkal akik olyan "hobbyszaporítók" kölykei voltak mint TE, őket is "ellenőrizhető helyre" adták, és tessék. Ott pusztulnak a menhelyen egy ketrec mögött. Azok az emberek akiknek most kell, szépen el fognak tűnni, marad majd 1, max. 2. Tudom, akkor majd megtartod őket, de mi van ha 10-12 kölyök lesz? És mondjuk allergiásak, diszpláziásak, ilyen-olyan betegségekre hajlamosak? És mit mondasz azz új gazdának amikor kijön az általa állítólag annyira várt kölykön valami olyan örökletes betegség amit szűrésekkel el lehetett volna kerülni? Vagy az téged már nem érdekel ha neki kell az orvosnál több százezret hagynia hogy életben maradjon a kölyök? FELELŐTLEN SZAPORÍTÓ VAGY!
2014. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
És imádom az ilyen "nekem van szívem (amúgy hosszú í-vel de tök mindegy)" dumákat, ha lenne szíved BEMENNÉL EGY MENHELYRE és belenéznél az altatásra váró kutyák szemébe és azon dolgoznál hogy NEKIK találj gazdát, nem pedig elvennéd tőlük a lehetőséget és lehoznál egy újabb tök fölösleges almot, ráadásul KEVERÉKEKET... HA LENNE SZÍVED még most kipakoltatnád a kutyád, akkor nem szenvedné meg az ellést, nem vennél el éveket az életéből, stb. AKKOR LENNE SZÍVED. Így csak takarózol. :)
2014. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi.. De okoskodásnak itt helye nincs ;)
2014. márc. 8. 10:42
 17/24 A kérdező kommentje:

És amùgy hosszú í-vel van írva :-D XD

Mindegy elnézem neked :-)

2014. márc. 8. 11:39
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ez lenne a legnagyobb baj... De amúgy ha úgyis ivartalanítva lesz, akkor nem egyszerűbb lett volna akkor mikor kiderült hogy vemhes? Akkor még ő sem keresi a kölykeit, nem lett volna neki megrázó meg semmi... Tudom hogy adok egy sz***rt a pofonnak, de ha legalább más olvassa ezt és elgondolkozik hogy ellesse-e a kutyáját akkor már megéri.
2014. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Akiteki ***** válasza:
88%

Megtaláltad az okoskodás szót a szótárban és azóta szereted?

Nem kell ám ilyen nagyképűnek lenni, inkább szállj mélyen magadba és gondolkozz el róla, amiket elmondtak.

Ha csak annyit teszel meg, hogy rákeresel, máris rájössz, hogy nem igaz az egész kérdés, mert nem akkor indul meg az ellés, amikor leesik a hőmérséklete, hanem mikor utána visszamegy. Mindenre meg lehet találni az intervallumokat.

Főleg pedig egy megbízhatatlan jelzés, semmit nem lehet következtetni belőle, mennyi a kutya hőmérséklete.

Itt kezdődik, hogy ebben is félreinformált vagy, akkor mi lesz majd, ha beindul a szülés? Ha segíteni kell, mert elakad egy kölyök, akkor is majd a gépnél írogatsz? Ezért megoldás az állatorvos.

Az már megint más kérdés, hogy minek gyártod szerencsétlen kölyköket, azt is kifejtették többen, hogy nem kellene. De továbbra is csak az okoskodást bírod leírni.

2014. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Firestorm ***** válasza:
100%
Óóó hát engem privátban is megtalált a kisasszony...Jött ugye a szokásos,hogy elzárt szuka és a szomszéd kan beszökött hozzá,bár nem értem,hogy hogyan történhet ilyen,ha egy kutya a házba van bezárva,gondolom ablak ajtó zárva,gondolom volt lakáskulcsa a kannak és egy gyertyafényes vacsora során magáévá tette a szukát.Tényleg nem értem,nekem a szukám sosem került ilyen szituba,sőt első tüzelés után ivartalanítva lett.Igaz panel egyszerűbb.De akkor vegyük lenti mamámékat,akiknek szuka foxijuk volt még régen és 1x sem lett vemhes,mivel,ha tüzelt el volt zárva a házba napi 3x 4x kivitték nagyobb sétákra és semmi.
2014. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!