Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok kutya diétához?

Mit tanácsoltok kutya diétához?

Figyelt kérdés
Kiskutyámnak megy a hasa, gyógyszert kapott, de az ételhez nincs ötletem, rizst ugyanúgy nem emészti meg, és répa illetve krumpli allergiája van. Nem tudom, ezen kívül mi jó még.
2014. márc. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Diétás, Royal Canin kutyatáp.
2014. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kapja, a pocakkímélőt már nem eszi meg, a konzervet meg egy hete veszem, és már nem nagyon bírom pénztárcával :(
2014. márc. 7. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem menhelyes kutyámnak elég durván ment a hasa. Kapott antibiotikumot, mellé diétáznia kellett, sima nyákos rizst kapott, azt kihányta.


Ami bevált nálunk, az a háztartási keksz. Tudom, hogy nem a legegészségesebb kaja, de ez megmaradt benne, van kalóriaértéke is. Utána már rizshez kevertem egy kis vízben felpuhított kekszet és szívesen megette és benne is maradt. Azóta már tápot is fokozatosan hozzákevertem és rendbe jött az emésztése.

2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kekszet akkor tovább nyomatom (bár így is megy a hasa napok óta), de akkor ez egynek jó, köszi. Főzős ötlet? :)
2014. márc. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!