Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene hozzám?...

Milyen kutya illene hozzám? -a családommal élek egy társasházban - napi 6-8 órát lenne egyedül - kertben lenne (télen-nyáron) - ne legyen túl hosszú szőrű

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"kertben lenne (télen-nyáron) - ne legyen túl hosszú szőrű" <- ez már csípőből üti egymást. Ha kint lesz a -20 fokban mi fogja megvédeni a hidegtől? A kutyaházat is be kell melegíteni a bundával, hiába ilyen-olyan szigetelt.


Amúgy elmentek egy menhelyre, elmondjátok az igényeiteket és választotok.

2014. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kertben lesz tartva, gyanítom nem 6-8 órát lesz egyedűl.
2014. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1 válaszoló .. !! ne legyen TÚL hosszú szőrű .. természetesen ( remélem ) nem egy dalmatára gondolt hanem hogy ne legyen !! túl !! hosszú .. itt szerintem arra akart célozni hogy nem egy skót juhászt akar... és kedves válaszoló... szinte semmit nem írtál magadról..

volt már kutyád?

Mennyit mozgást tudsz neki biztosítani?

Van gyereked? ( vagy te vagy gyerek)?

2014. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát kölyök semmiképpen mesélj magadról és nézz körül egy menhelyen
2014. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen gyerek vagyok.

Ez lenne az első kutyám.

És tényleg nem dalmatára gondoltam, hanem pl. skótjuhászra (mikor azt írtam), hogy ne legyen túl hosszú szőrű.

2014. márc. 17. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor legyen skóthuhászod.

Kicsit írj magadról! Mennyi mozgást tudsz neki biztosítani (mert ugye nem elég neki a kert), Mik a terveid a kutyával (családi kedvencnek menhelyit válassz, kiállitásokra tenyésztőtől)? Meg tudnád-e oldani egy 60 kilós kutya sétáltatását? (Nem húzna-e végig az utcán?)

2014. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!! amikor odaírtad hogy egy skót juhászra gondoltam akkor azt hittem hogy rögögő görcsöt kapok....

te írtad hogy ne legyen túl hosszú..... kb. 4 fajta van aminek nagyobb a szőre..

2014. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!