Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajt ajánlanátok?

Melyik kutyafajt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok!

Anyukámmal élek, barátaim nincsenek, csak én és anyu, magányosak vagyunk, bár jól megvagyunk ketten, de arra gondoltunk, hogy esetleg egy kutyust hozhatnánk a családba!

Nem igazán tudjuk, hogy melyik fajta lenne nekünk a legjobb...Ezért kérek segítséget!Tehát amit biztosítani tudunk, feltételek: tehát panel lakásban

lakunk, ebből következik, hogy olyan kutya kéne, aki elfér itt, viszont télen amikor hamar sötétedik este, akkor lemerjem egyedül vinni, tehát nem egy kis öleb kéne...Egyébként is nagyon félős vagyok, tehát....Azon kívül amikor suliban vagyok, akkor egyedül lenne...Plusz zongorára és szolfézs -ra járok, de ha kutyus lesz, akkor inkább abbahagyom, tehát csak erről a pár hónapról van szó.... Inkább fiú kutyust szeretnék.Lehetőleg olyat, aki nem eszik ki a vagyonunkból!:D

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 22. 20:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
melyik településen laksz? talán tud ott valamelyik kutyás ismerősöm olyan gazdit aki megbízható és mostanában lesz kölyök, németjuhászom pl 15ért lettek eladva a tesói, nekem baráti áron 8ért, de az apa törzskönyves anyjának meg nem lett kiváltva de annak is törzskönyves szülei voltak :) de sokan vannak akik azért fialtatják mert egyszer hasznos. én is akarok neki kölyököt, következő tüzelésre meg is van a kan, ismerik egymást, jól kijönnek, ismerem a másik kutyát így tudom hogy jó alom lesz :) az is szintén fajtatiszta de nem törzskönyves. én se adnám drágán, kb a kölyökökre költött (féreghajtó ilyesmi) áron. pl szomszédnak gyönyörű fajtatiszta kaukázusi kölyökök születtek, egyet megtartottak, többit 5ftért adták azt is babona miatt h ne ragadjon szegénység vagy mi :) ők is azért fialtattak mert egyszer hasznos :)
2014. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Budapesten lakom.

A Boxeren is gondolkoztunk.:)

2014. márc. 23. 13:56
 23/41 anonim ***** válasza:
73%
ha jól bánsz vele akkor biztos :) 7 hetesen hoztam el onnantól hasamon aludt, később csak mellettem de mai napig van hogy arra kelek nem tudok fordulni mert rajtam alszik :) együtt eszünk, fürdőszobába is bekísér, együtt filmezünk, nyáron együtt úszunk (vagyis ő úszik én meg próbálok nem megfulladni xD), este kap mindig masszázst, egyszerűen imádja és erősíti a kapcsolatot, minél több a közös program annál erősebb a kötődés :) volt h apámnál voltunk kertbe hagytam mert mentem 20méterre boltba de utánam szökött, azóta tudja hogy ezt nem szabad :) bárhova bemehetek megvár kint, és nem azért mert parancsolok vagy leszidom ha nem hanem csak azt akarja hogy büszke legyek rá :) tudja hogy ha büszke vagyok akkor jutalom jár, ez lehet akár jutalom falat de simogatás, ölelés, szóbeni dicséret, játék, mind jól esik neki :)
2014. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
31%

ebadta.hu/fajtatiszta-kutya/nemet-juhaszkutya/elado-nemet-juhaszkutya-kiskutya-kinal-mid-45203


budapesti, véleményem szerint egy szukával jobban jársz lakásba, ha tüzel akkoris csak 1-1 csepp vér, tapasztalat, azt is max földön mert ha fekszik akkor nyalogatja. kan kutya lakásba szerintem húzós, a jelölgetés miatt sokan ivartalanitják, amit én ilyen okból ellenzek. előre kell gondolkodni, de sok sikert neked

megnéztem ezt a hirdetést, a szülők szép kiállásúak, a kölyökök megfelelően fejlettek, de személyesen érdemes megnézni, úgyis azt választod majd ki amelyik leginkább megfog, engem pl a németjuhászom valasztott, 2hetesen idekuszott hozzám és utána is mindig ő jött oda először :)

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem de aranyos!:)

Hihetetlen!

Nagyon jól jártál!:)

2014. márc. 23. 14:11
 26/41 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu/view/140323/IMG-20140301-WA0000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez a legújabb (én épp értelmes külsővel) de gyerek miatt rohantam oda mert mindenáron kiakarta lökni kutyát és már sajnáltam xD de kutya nem vette zokon pedig első találkozás :)

2014. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
sajnos nem bírom megnyitni...
2014. márc. 23. 14:24
 28/41 anonim ***** válasza:

masold ki teljes linket es illeszd be bongeszo savba :) linkelni nem tudok telefonrol :( v talan igy

[link]

2014. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
jaj de édes!:)
2014. márc. 23. 14:30
 30/41 A kérdező kommentje:
a kicsi gyerek is cuki!:)
2014. márc. 23. 14:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!