Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is felmegy az...

A ti kutyátok is felmegy az ágyra/ kanapéra, míg nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Ez a videó ihlette a kérdést: http://www.youtube.com/watch?v=7D5bPLxU8U8


Én akármit csinálok, még ha rendben is van a sorrend, tök engedelmes a kutyám, akkor is felmegy a kanapéra, ahova elvileg nem lenne szabad neki. A másiknak eszébe sincs szabálytalanságokat csinálni, ő szépen betartja a szabályokat. Persze ez a 'dög' is csak akkor csinálja, ha nem vagyok otthon:D


2014. márc. 25. 17:18
1 2
 11/16 anonim válasza:

Tudom, nem teljesen a kérdést válaszolom meg, de nálunk az ágyneműtartó volt a tiltott zóna, egyik nap elveszett a kutyus, és fél óra alatt meg is találtam, zseblámpával világítottam be, mellékelem a képet. :D

[link]

2014. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hehe:D
2014. márc. 25. 22:14
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálam nincs ilyen. Egyből lebukna, mert világos az ágynemű, őkelme meg leginkább fekete. Most már tilos feljönnie, de amíg engedéllyel jöhetett, akkor se ment fel magától, ha nem voltunk itthon.


Kicsit úgy érzem vele, h megfogtam az isten lábát, mert olvasom itt és fészen a sztorikat olyan dolgokról, amit az én kutyám sose merne megtenni.

2014. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem is egyik kutyám ugyanez. Ha ő nem mehet a konyhába, nem megy, hiába rakok virslit az ajtóba (kipróbáltam:D). Ha ő nem lenne, azt hinném, én cseszek el valamit a köcsög kutyámmal, de valószínűleg csak ilyen a jelleme, nem egy szabálykövető típus.
2014. márc. 26. 10:30
 15/16 anonim válasza:
Az én kutyám is folyton felment az ágyra amint kitettem a lábam.Én telepakoltam az ágyat amíg nem voltam otthon és később már nem is volt szükség erre.Leszokott róla. :)
2014. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A gazdi távollétében azért megy fel, mert kiesik a vezér a falkából, így ő lép elő ideiglenes vezérré, ezért megteheti, hogy felmenjen az ágyra.

Valami ilyen viselkedésminta lehet a háttérben. Nem tudom, hogy bármit lehet-e kezdeni ezzel.

2017. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!