Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertek volna ha elütöm a...

Megvertek volna ha elütöm a kutyát?

Figyelt kérdés

Üdv, közlekedtem autóval, egy főúton, tehát bármi nemű jármű, és gyalogos, elsőbbséget kell adjon nekem, kivéve ha szirénázik.

És nem mentem gyorsan megengedett sebességgel, amikor az egyik utcából orditás hallok, hogy "áááá neeee ááááálj!" és egy kutya berohan elém, beletapostam a fékbe, hát majdnem rácsúsztam. Majd rohantak oda vagy 3 an, ordítva a sírás határán! Hát a kutya gondolom elszökött tőlük.

Nagyon megijedtem, hogy elütöttem-e a kutyát, szerencsére nem.

De annyira kiborultan rohantak oda, mintha a gyereküket lelőtték volna.

Megfogták a kutyát az út másik oldalán.


Így kiakadni embereket egy kutya miatt, amit ők engedtek ki elém, és nem is lett baja amit nekem és a kocsimnak hogy meg tudott állni köszönhetnek, hát döbbenet!


Mennyire fanatikusak az ilyen kutyások?

Ha elütöm a kutyát, lehet agyonvernek?



2014. márc. 28. 15:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem túl magas az EQ-d, ha jól sejtem. Tudod, mikor az ember megijed, hogy egy szeretett lényt elveszít, aztán szerencsére mégsem, akkor a megkönnyebbüléstől is sírhat. Feltételezzük, hogy a barátnőd azt mondaná, hogy szakít veled/ vagy egy orvos azt mondaná, hogy meghalt egy barátod. Aztán kiderülne, hogy nem is igaz. Te vígan tovább élnél, következő pillanatban már vigyorognál, mintha semmi nem történt volna? Ugye hogy nem?
2014. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudták kezelni az érzelmeiket, ennyi. Nem tudhatod miért, ezer oka lehet.. De ez nem jelenti azt h hülyék, mert a mércédnél 2 fokkal jobban megijedtek.
2014. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
85%

És ha netán egy kisgyerek szaladt volna a kocsid elé akkor is ugyanez a véleményed lenne, vagy az már szerinted más kategóriába esne?


Gyerek vagy kutya mindegy. Bármelyik esetben kiborul akár a szülő vagy akár a kutya gazda.

Mind gondoltál majd az írjuk, hogy ne bánkódj oda se neki.

2014. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem vertelek volna meg, mivel nem ütötted el a kutyát, ez az egyik, a másik meg az, hogy tőlem szökött el a kutya, tehát valahol az én hibám, hogy eléd kerülhetett.


Viszont akárhogy is, de ha elütöd és esetleg kiszállsz megnézni, hogy van-e baja a kocsidnak, de a kutyára meg rá se nézel, na akkor tuti elborulna az agyam. Hát még ha meg se állsz! És igen, én is annyira szeretem a kutyáimat, mint egy szerettemet, sőt, még jobban és simán képes lennék agyonütni bárkit, aki bántalmaz egy kutyát, pláne, ha direkt!

2014. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Akiteki ***** válasza:
42%

"tehát bármi nemű jármű, és gyalogos, elsőbbséget kell adjon nekem, kivéve ha szirénázik. "

A korona hiányzik még és kész is a császár.

2014. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

"Így kiakadni embereket egy kutya miatt, amit ők engedtek ki elém, és nem is lett baja amit nekem és a kocsimnak hogy meg tudott állni köszönhetnek, hát döbbenet!


Mennyire fanatikusak az ilyen kutyások?

Ha elütöm a kutyát, lehet agyonvernek?"


Én akkor tuti megütöttelek volna, és nem is kicsit, ha ezeket a mondatokat, amiket itt leírtál, nekem mondod abban a pillanatban, ahogy az ominózus eset megtörténik...

És igen, fanatikus vagyok, nekem a kutyám (sőt a macskám, papagájom és bármilyen más állatom) ugyan olyan, mint a gyermekem! Ha úgy adná a helyzet, akkor ütnék is értük!

2014. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Képzeld,ha te emmyire megijedtél,mennyire megijedhet az,akinek valakije kerül a kerekek elé.Biztos sokkolta őket.ha nagyobb sebességgel mész,nem csak a kutya sérülhet meg.Egy félrerántott kormány és meghaltál.Bennem ez is felmerülne,nem csak a kutyám miatti frász.
2014. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kiborulnék, hát én neveltem azt a kutyát kölyök kora óta, szeretettel halmoztam el, amit ő szeretettel viszonzott, és megrémültem, hogy elveszítem, ráadásul önhibából. Tudom, hogy vannak nem kutyapárti emberek, de azért néha megdöbbenek, ha ilyet hallok, hogy valaki el se tudja képzelni, hogy mi sírnivaló van, ha egy kutya kirohan az úttestre, és épen marad...

Rémület, megkönnyebbülés, sokk... teljesen ok, hogy annyira elfeledkeztek mindenről, hogy nem köszönték meg. Ha elütöd, nyilván nem lincselnek meg, mert az ő hibájukból történt, nem tudom, hogy mit konspirálsz ezen... fanatikusság valakit/valamit szeretni, és félni az elveszítésétől?

2014. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha a te gyerekedet majdnem elütötték volna (ha van/lesz) mit csináltál volna?
2016. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!