Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hete szült a kutyánk. A...

1 hete szült a kutyánk. A kiskutyái már nincsenek nála, de még mindig remeg. Lehet, hogy ennyire gyenge, de szerintem még inkább mindig lázas. Az állatorvoshoz vitele kívül mit tudunk még tenni vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már kellett volna csinálni valamit, de 2 orvos van a városban, az egyik nagyon drágán dolgozik, a másik meg nem ért rá, most is csak kedden fog tudni jönni. Mit csináljunk addig a kutyussal? A napon jól elvan, de nagyon nehéz kicsalni a kutyaólból, enni is csak úgy eszik, ha valaki közben simogatja. Azonkívül minden cipőt behurcol az ólba, szerintem a gyerekeinek képzeli őket.
2014. márc. 28. 15:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
a kérdező már nem fog írni szerintem... pedig kíváncsi lennék én is a kifogásra, hogy mi történt
2014. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%

Szép is lenne ha bevallaná..

A kb 5-12 kutyával ki tudja mit tettek,az anyakutyát meg jelenleg szarnak elvinni az orvoshoz.A kiskutyát 8 hetes koráig az anyjával kell hagyni.Már a kérdés első szavaiból sok minden kiderült:

Szartatok a kutyára,ivartalanítani "nem volt lehetőség",szült egy halom ártatlan kiskutyát,amik vagy elpusztultak,vagy ti jó szívvel megöltétek őket mint a parasztok (bocsánat,ez túl szép kifejezés),majd az anyakutya vagy magától hal meg napokig tartó szenvedés után,vagy az is megy a kicsik mellé.

És csak hogy tudd,a "drága,nincs pénz" kifogás nagyon gyenge.Ha nincs pénz,kérni kell kölcsön,és tán még nem késő az anyakutyának,és életben marad,majd találnak neki egy olyan gazdit aki az alap szükségleteit,és normális szerető gazdihoz illő tartását elvégzi.


Ráhibáztam,kár hogy nem fogadtunk pénzbe.

2014. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek ilyeneknek kutya???
2014. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert az majd megvédi a házat.Szerintük...De a mai "fejlett" világban,mindegy ha egy oroszlán is őrzi a házadat,valaki bedob neki valamit,megeszi,és volt nincs állatka.

Te pedig nem elég,kedves kérdező,hogy kutyát kínzol,és a kölykeit megöltétek,de még szarsz is bevallani.

2014. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

a kutyád ösztönösen viselkedik, mint egy anya...lehet, hogy nem fog enni, inni, behurcol mindent a házába, nem mozdul onnan, és ha kivennétek vagy benyúlnátok lehet oda fog kapni..lázas? drága ember, hallottál már tejlázról? a pangó tej okozza, ami azért van, mert nem szoptat, mint ahogyan az etrmészetes lenne...egy kölyköt 8 hetes kora előtt nem veszünk el anyuka mellől...ha a kölykök meghaltak, akkor pedig irány az orvos, aki ad egy injekciót neki amitől leáll a tejtermelése...egyébként egyenes lehet az út a tejmirigy daganathoz...


semmit nem tudtok vele tenni, itassátok, etessétek, ez a legfontosabb...és amint lehet vigyétek orvoshoz, ebbe bele is halhat...ugyanúgy, mint az álvemhességbe (ami ehhez nagyon hasonlít állapotra, csak nincs baba...)


ha egyszer kijön az ólból pakoljátok el az összes bevitt cuccát, ne engedjetek neki semmit bevinni, hátha ez segít. (álvemhességnél segít)

2014. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen ne tartson házőrző kutyát, építtessen a házába riasztót, jó hangos szirénával, hogy a szomszédok frászt kapjanak. De élő, érző lény nem való neki.
2014. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta szerencsétlen állatot elásták az erdőbe vagy kidobták a kukába mint a szemetet...

Én lehet hogy újat mondok kérdező,de te egy gyökér vagy.Sőt,a gyökér még aranyos kifejezés is hozzád képest..

2014. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!