Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karomvágó ollót lehet élezni,...

Karomvágó ollót lehet élezni, vagy érdemesebb újat venni? Ha igen, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mióta BARFozunk, nő a kutya karma, mint a veszedelem. Mivel nem akarok vele folyton dokihoz rohangálni, hogy vágják le, gondoltam, előveszem a régi karomvágónkat (valószínűleg a legolcsóbbat kaptam le a polcról a fresiben anno), de szerintem már nem elég éles (vagy talán sose volt az :D). Ha meg lehet élezni, annak mi a technikája? Ha nem, akkor milyet érdemes beszereznem? Csak saját használatra kell, nem nagyüzemi karomvágásra.

2014. márc. 28. 21:41
 1/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem tudom, Neked milyen fajta van, a miénket képtelenség lenne megélezni. Egy zárt körben van V alakban, ami középen éles. Nincs az a szerszám, amivel hozzá lehetne férni.

Szerintem a csiszoló jobb, én is azt akarok most venni.

2014. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is elég lehetetlen vállalkozás az élezés, de nem értek hozzá, fene tudja :D

Ez a csiszoló jól hangzik, utánanézek :) Remélem, lehet kapni boltokban is valami normális minőséget.

2014. márc. 28. 21:52
 3/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Ne kutyás boltban keresd. Barkácsboltban. Van a műköröm kellékesnél is, de az irtó drága. Ha már arra jársz, vehetnél nekem is egyet. :)
2014. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk valami ezer éves van már több kutyát túl élt, soha nem volt élezve, de mivel ez az egy volt a családba ezért gondoltam veszek egyet a fresiben én is. Hát az első használat után szétugrott a kezembe úgy hogy össze sem bírtam rakni én is csak a legolcsóbbat kaptam le :D kérdezz meg egy kutyakozmetikust honnét vette vagy nem tudom van e külön kozmetikus bolt de szerintem érdemes rá beruházni. A miénk már közelít a 20 éveshez de még nem kellett élezni :D
2014. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jahogy nem kimondottan karomcsiszoló, hanem olyan általános barkácscucc? Az van itthon :D
2014. márc. 28. 22:27
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Jó Neked. Nekem nincs. :)
2014. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, hogy itt sincs, apóséknál láttam, onnan rémlett :)
2014. márc. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!