Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilert nehezebb idomíta...

A rottweilert nehezebb idomítani, vagy a labradort? Miért?

Figyelt kérdés
Kiskutyáról lenne szó. Itt a tavasz, és úgy gondoltam hogy veszek egy kutyát. Ez a két fajta nyerte el a tetszésemet. Tudom hogy teljesen más a kettő. Labit azért szeretnék, mert a szüleimnek is az volt, rotit pedig azért, mert nem árt ha megvéd valaki, csak az a kérdés, hogy melyiket lenne könnyebb idomítani...

2014. ápr. 8. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És te nevelted anyudék kutyáját? Vittétek sétálni úgy hogy nem húzta a pórázt és vissza lehetett hívni ha pl meglátott egy macskát? Ezek a leges legalapabb dolgok, ha még ezeket se tudod/tudjátok megtanítani egy kutyának, ne a rotival kezdj el kísérletezni mert az úgy fog téged elhúzni mint az ekét.
2014. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
:( Kezdek beletörődni hogy ez nem a megfelelő fajta számomra.
2014. ápr. 14. 15:18
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen igazatok van.

Családtagra nem támadna nyilván, csak feltételeztem hogy milyen erőteljes kutya.:)

2014. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!