Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kiadnátok egy kutyáért...

Ti kiadnátok egy kutyáért 900-1000 eurót?

Figyelt kérdés
Ha igazi tenyésztőtől vennétek, szuper vonallal, szűrt ősökkel, kiállítási eredményekkel, stb stb?

2014. ápr. 8. 19:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne ennyim kizárólag a kutya vételárára, milliók egyéb célokra félretéve, talán igen. De úgy, hogy gyűjtögetnem, spórolnom, lemondanom kellene, nem. Tökéletesen boldog vagyok a menhelyes kutyámmal, és a félretett pénzem inkább megtartom vésztartaléknak.
2014. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
32%

Elfelejtettem odaírni,hogy élsportoló sem szeretnék lenni a kutyával.

Munkakutyáztam,flyballoztam mentett kutyával hobby szinten.Bemutatóztunk stb.Nekem az pont elég volt,nem akartam komoly versenyeken részt venni,csak jó időtöltés volt az egész.Közben kutyás őrként dolgoztam és kerestem pénzt velük,teljesen jó volt a mentett kutya erre is.A betörő nem fog törzskönyvet kérni az őrkutyához.

Tehát ezért sem kellene drága kutya,mert nem célom a kiállításon meg tenyésztésen kívül a sport sem.

2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ha szukát vettünk volna, simán lett volna 1000 euró, abba is belementünk volna, de végül nem lett eladó.

Ha ennyibe kerül a kutya, amit szeretnék, akkor ennyibe kerül. Mondjuk most a fajtatiszta mellé múltkor majdnem hazavittem egy kis kuvasszerű kóbort, ha szembejön egy szimpi kóbor, tuti hazavinném.

2014. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Mi utazással együtt Lengyelországba 1500 euróra jöttünk ki. Kiállításra és tenyészteni vettük

Igen egy jó kutyát meg kell fizetni

Ez van.

2014. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Igen, kiadnék, hobbi célra is. Azért, mert már belelátok a tenyésztésbe és pontosan tudom mennyi különbség van a tenyésztők között is és ez az ár általában tényleg valódi minőséget takar és rengeteg munka van mögötte.
2014. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Imola Ágnes ***** válasza:
92%
Amennyiben fajtatisztát szeretnék (valami spéci célra), akkor igen, de nem a kinézetért fizetnék, hanem az egészségért, és a fajtához tartozó megfelelő magatartásért. Amúgy keverék párti vagyok, nem hiszem, hogy valaha is tk-t fogok venni.
2014. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

igen. akkor is, ha csak házi kedvenc, merthogy nem akarok tenyészteni és világbajnok sportoló se szeretnék lenni, csak simán hobbi-sport kutya lenne.

egyszerűen azért, mert ennyibe kerül, amit szeretnék. persze lennének más lehetőségek, olcsóbb, közelebb (itthon)... de az nem az, amit szeretnék. inkább várok több időt és megszerzem a pénzt.

az meg, hogy van keverék ingyen, igaz, de az én konkrét elképzeléseimnek, elvárásaimnak nagyon nehéz lenne megfelelő keveréket találni, így menhely, fajtamentők kilőve.

2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
44%

Mi a búbánatért kellene egy munkakutyás sportot űzőkutyának, származási lap.

Két kutyámnak nem volt származási lapja, mégis munkakutya versenyeken vettem részt velük. Kell egy teljesítmény füzet amibe beírják az eredményt és slussz.

A származási lappal rendelkezőknek meg abba írják bele hátulra.

2014. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
55%

űző kutyának.

Nem tudom, hogy hol van a csillag amit oda kell az elejére biggyeszteni, hogy javítás.

2014. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

Mert a komolyabb versenyeken pl.agilityben nem indulhat tk nélküli kutya.

Meg a speciálisan munkára tenyésztett vérvonalakban jobb eséllyel találsz versenykutyát,mint az olcsó szaporítottak között.

Csak persze nem kéne leszólni azokat,akik nem akarnak százezreket fizetni egy kutyáért,mert nem akarják kihasználni a benne rejlő plusz lehetőségeket.

Ha a gyerek lovacskázni akar,akkor normális szülő egy nyugodt hobbylovat vesz 200 ezerért,nem pedig az Overdose-t milliókért.

2014. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!