Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a nyomós okok, melyek arra a döntésre, majd lépésre kényszerítik az embert, hogy kutyájukat az út szélén hagyják, jobb esetben megpróbálják beadni egy sintértelepre?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha az okokat apránként felszámolnánk, az eredményre vezetne-e? Anyagi vagy erkölcsi okok ezek inkább?

2014. ápr. 11. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalnám szívesen azt,hogy sulikba megyek a kutyámmal és felvilágosítom őket,hogy kell tartani egy kutyát,mik a szükségleteik.Esetleg egy videót is össze lehetne állítani.

Ezek jó kezdeményezések.Mondjuk én még szakközép suliba/gimibe is mennék.A lényeg,hogy évente el kéne látogatni sulikba és előadást tartani,de vmi nagyon érdekeset és hatásosat kell.


Akár menhelyi kutyusok történetét bemutatni,hogy néztek ki amikor bekerültek és hogyan hogy gazdisok stb

2014. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nem vagyok egyedül a megoldás keresésében és a téma boncolgatásában.
2014. ápr. 13. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!