Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be merjek vállalni egy ekkora...

Be merjek vállalni egy ekkora kutyát?

Figyelt kérdés

Tacskóm mellé szerettem volna beszerezni egy fajtatiszta (törzskönyves) mudit akivel futhatnánk, sportolhatnánk, de felajánlottak egy német juhász labrador keveréket (valószínűleg az, az erdőben találták őket), nézegettem a standardeket, tulajdonképp 30-40 kiló körül bármekkorára nőhet.

Amit rólam kell tudni, a belvárosban lakom a tacsimmal egy 60 nm-es lakásban, naponta futok, ha megnő, jöhetne velem, ez úgy 1-2 óra aktív mozgás, meg még 1 óra szellemi fárasztás, meg valamilyen kutyás sport ami mindkettőnknek bejön. Be kell valljam tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy elég lennék-e egy ilyen kutyának, de ha nem fogadom be, az utcán kell, hogy maradjon, de azt se hogy szétszedje a lakást, mert szenved mellettem.


Lehordást nem kérek, eléggé kétségbe vagyok esve, ha már ide írok.


2014. ápr. 17. 00:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első emelet még nem is lenne gáz :)

Mellettünk lakik egy goldi, idős már, tuti, h dp-s, 1 emeletet lépcsőzik ő is (idősek gazdái, nem tudják emelni).

2014. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!