Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet az hogy a kutyám "pocako...

Lehet az hogy a kutyám "pocakosodik"?

Figyelt kérdés

8 éves kb, mudi szuka. Vemhes nem lehet, meg annak más jelei is lennének... Eszméletlen nagy a hasa, már vagy egy hónapja bőven visszavettem a kajájából és nem hogy lement a hasa, hanem még nagyobb lett és az oldala esett be (meg a combjánál). 1-1,5 hónapja lett féreghajtózva. Brit care-t etetek vele és maradékot is némely napokon. Hetente kap egy főtt tojást, rizst és hétvégente csontos húst. Most kap minden nap ilyet: [link] meg ilyet: [link] gondolom szinte semmit nem ér, de kaptam szóval akkor gondoltam adogatom neki, baja nem lehet tőle... Mitől nagy a hasa? Öregszik? Jobban rakódik rá? Mozgatom rendszeresen... Kertes házban lakik, hétvégente viszem sétálni (igen, tudom hogy naponta kellene, de sajnos így tudom megoldani ebbe most ne menjünk bele) és minden nap labdázok vele meg kötelet húzunk és agyilag is lefárasztom új trükkök tanításával.

Előre is köszi ha valaki tud nekem segíteni :)

13/L


2014. ápr. 19. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapja figyeled hogy nő a hasa de azóta se hívtad a dokit?
2014. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Orvost azonnal! Rengeteg oka lehet, akár még daganat is. Könnyen elvesztheted...
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy nem lehet vemhes? Sorházban lakunk és csak hátsó kert van, azt meg körbeveszi a többi kert... Hátsó szomszédban nincs kutya, a két szomszédéban sincs. Kettővel arréb van, de az is szuka... Egy kutya nem tud átjönni annyi kerítésen... vagy ha igen, akkor vissza se tud menni könnyen, és mivel napi kétszer vagyok kint akkor megláttam volna.. Képet esetleg ma tudok csinálni, de anyámnak kéne megmagyarázni, hogy vigyük el orvoshoz...
2014. ápr. 20. 11:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozásképpen mondom, de hidd el: a tüzelési időszakban két ivaros kutya bárhogyan is, de megoldja a dolgot. Anyukád miért nem akarja elvinni? Nem szeretne pénzt kiadni a kutyára? :( Hallottam már ilyet is, azért kérdezem.
2014. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet vemhesség/álvemhesség/daganat/a hasüregben felgyűlt víz. Lehet túléli, de lehet elpusztul. Azt nem venném készpénznek, hogy nem vemhes. Egy kan 2-3 km-ről érzi a szukát, és hidd el nincs az a kerítés, ami megállítaná. Láttam egyszer egy kant, aki pókember módjára mászta át a 2,5 m -es téglafalat.
2014. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát nincsenek jó hírek, ma vittük dokihoz, sikerült rávennem anyát. 2 és fél kilós petefészek daganata volt, kivették neki, elég gyenge, de a helyzethez képest jobban van. Ivott egy keveset és majd holnap reggel kap enni. Lehet hogy ez most nem érdekelt szinte senkit de azért leírtam, hátha...:)
2014. ápr. 24. 22:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Jól van, örülök, hogy sikerült rábeszélni anyukádat, és remélem, hogy a kutya meggyógyul! Ha nem volt áttét, rohamos tempóban javulni fog az állapota szegénynek.
2014. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ecsemecse ***** válasza:
Örülök, hogy a helyzethez képest jó vége lett a történetnek! Jobbulást a kutyusnak!
2014. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. ápr. 25. 08:19
 20/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem kell szinte mindenkinek vemhességre gondolni, ha te tudván tudod, hogy nem lehet az. Én is elsősorban daganatra gondoltam, a korából kifolyólag.

Jó egészséget a kutyádnak.

2014. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!