Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta ezt a kutyám?...

Miért csinálta ezt a kutyám? Szeretetből? Teljesen összeroppantam idegileg.

Figyelt kérdés

Épp sétáltattam reggel a kutyámat, zebrán haladtunk át, mikor elindultunk tiszta volt az úttest. Majdnem átértünk a túloldalra amikor a kutyám hirtelen a járdára lökött. Egy nagy sebességgel érkező autó őt találta el. A kutya szerencsére élt még. A vezető tovább hajtott. Nekem nincs autóm, de egy másik autós megállt és felajánlotta, hogy bevisz minket a kórházba. A kutyát azóta is műtik a klinikán.

A kutyáról csak annyit kell tudni, hogy menhelyről hoztm ki, sosem volt családja, kölyökkora óta menhelyi lakó volt. Staffordshire terrier keverék. Most 3 éves. Közel fél éve került hozzám.

Az orvos tanácsolta, hogy menjek haza pihenni. Majd értesítenek, ha végeztek a műtéttel.


2014. ápr. 18. 08:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan storyt is hallani, hogy staffik meg pitek mentették meg a családjuk /gazdájuk életét, akár a tűzbe is bementek utánuk. Ezek a kutyák az életüket is feláldoznák a gazdájukért.

Kár, hogy a média jobb szeret azon csámcsogni, hogy a 10 éven át láncon tartott pit (kb minden közepes termetű kicsit szögletesebb fejű kutya pit a média szemében) hogyan marcangolta szét a gazdáját "váratlanul"

2014. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez annyira szomorú :'( Szerintem igen, szeretetből csinálta. Ő érzékelte a veszélyt, Te nem, és meg akart menteni. Ne aggódj, biztos rendbe fog jönni!

A vétkes sofőr meg fogja kapni a büntetését, ne aggódj. Az élet az ilyet is visszaadja.

2014. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valószínűleg szeretetből.

Viszont ha kérhetlek, ha vége a műtétnek leírnád, hogy hogy sikerült?:S Drukkolok neki!

2014. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretettből csinálta, az életét odaadná érted ezek szerint.A kutyus meg biztosan rendbe jön, illetve Jobbulást neki!
2014. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Természetesen. Ha felhívnak, hogy túl van a műtéten, akkor jelzem az állapotát..Bár amikor bevittük, már mondták, hogy ez egy komoly és hosszú műtét lesz.

Persze mivel egy petákom sincs ekkora műtétet kifizetni így engedélyeztek részletfizetést.

2014. ápr. 18. 08:46
 6/28 A kérdező kommentje:
a szívem szakadt meg, amikor láttam, hogy nagy sebességgel elütik... :(
2014. ápr. 18. 08:47
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!! Nagyon szurkolok, hogy felépüljön!!


Tavaly láttam egy videót a neten, amelyikben egy vakvezető kutya úgy jelezte előre a veszélyt, hogy hátranézett, a tréner is ezt tette, majd a fal mögé rántotta a vak nőt és a kutyáját, mert egy hátrafelé haladó (vagy tolató) kocsi majdnem elütötte őket.


Ha az állatokat ilyen nagy szeretetben neveljük fel, ők mindent megtesznek a gazdájukért. Hálából!

2014. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%

Jaj szegény :'( !! Sok szerencsét kívánok ,hogy felépüljön, ne aggódj ez a kutyus erős fajta , nem lesz baja.

Az én kutyám is Staffordshire terrier keverék pitbullal.

De a gazdáját imádja vagyis engem. Tényleg csak az életedet akarta megmenteni .Ez Őrző-Védő kutya. Most a VÉDŐ.-n volt a hangsúly :)

De majd írd meg, hogy hogy van a kutyus . .  :)

2014. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg téged próbált megmenteni.

Nagyon szurkolok, hogy felépüljön!

2014. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehezen képzelem el a jelenetet, kérlek segíts egy kicsit: a kutya mögötted volt és továbblökött a járdára? Nem volt pórázon?

De igazából ez csak részletkérdés, csak hogy jobban el tudjam képzelni, hogyan is történt, a lényeg: ismét életet mentett egy kutya!

És én valójában csak azért írtam, hogy én is megkérjelek: jelezd, hogy hogy van a kutyus! (Az állatorvost meg tartsd meg, rendes ember lehet! Sajnos vannak olyanok, akik pénz nélkül simán elhajtottak volna... :( )

Ui.: Látta valaki az autót? Esetleg a rendszámot? Hátha ki lehet deríteni, ki volt, bár nyilván nem túl valószínű sajnos. A rendőrség meg sajnos le se sz..ja az esetek többségében az ilyet...

Nagyon szurkolok a kutyádnak!

2014. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!