Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a huskym be fedeztessem...

Tüzel a huskym be fedeztessem vagy várjam meg a 5. et?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy 3. 4. tüzelésre lehet pároztatni a kutyákat én nagyon féltem őt viszont ismerőseim már kérdezgetik mikor lesznek kiskutyák lehet az 5. nél már tényleg nagyobb az esélye a szebb kutyáknak és az anya is jobban bírja ? (az ivartalanítsam dumát kérem ne !)

2014. ápr. 20. 22:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tenyészcél?

Mik a gyengeségei a kutyádnak, amit ugye kompenzálni kéne..

A tesóknak milyen szűrési eredményei vannak? Mert szarra sem mész egy HD-A-val ha 5 tesóból 3 C-s vagy D-s... mivel genetikailag hordozza a _vonal_. Apropó vonal, tudod-e h a ti vonalatoknak van-e valamilyen specifikus gyengesége? (minden vonalnak van, így az nem kielégítő válasz h "nem, minden rendben mindenhol")


Egyszerűen amire készülsz, az nem más mint szaporítás. Nulla hozzáértés, nulla alázat.

2014. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
mint szinte minden kutyának neki is van gyengesége ez szerintem egyértelmű és senki sem tud mindent szerintem mikor meg születik a legnagyobb tenyésztő is úgy lett a legjobb hogy folyamatosan tanult már 48 év tapasztalatom van az életben és 12 éves korom óta van kutyám anó többször is fialt keverék kutyám utcárol befogadott akkor még az ivartalanítás luxus volt
2014. ápr. 21. 00:48
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem ha te vettél egy Törzskönyves kutyát, akit te neveltél, miért az ismerőseid döntik el, hogy mi legyen vele. Úgy értem ha nem gyakorolnának rád nyomást, nem akarnának "ingyenkutyához" jutni akkor is eszedbe jutna leelletni a kutyádat? Csak kíváncsi vagyok.


Most nem azt mondom, hogy gyenge jellem vagy, mert pár ismerősöd sír, hogy kell neki kutya te pedig rohansz fedeztetni, annak ellenére hogy rossz érzésed van a dologgal kapcsolatban.


A "mikor lesznek kiskutyák" kérdésre pedig szépen átnyújtanám nekik a tenyésztő elérhetőségét, hogy itt tessék tájékozódni. Gyanítom egyből nem kellene nekik annyira a kutya.

2014. ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
A 23. válaszoló jól mondja. Ne legyél már ilyen naiv. Félted a kutyádat, de kitennéd egy fölösleges ellésnek? Ebben mi a logika?
2014. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöknek csak addig fog kelleni kiskutya, amíg meg nem tudják majd az árát... Mert egy alom felnevelése és fogantatása nem 20 ezer forintba fog kerülni. Ők meg úgy sejtem ennél többet nem akarnak majd kifizetni.

Szerintem tájékoztasd erről őket, aztán nézd meg a reakciójukat és vond le a következtetést.

2014. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:46

Az ilyesmivel egy tenyésztőt nem zavarsz. Ahogy írod, kapcsolatban vagy vele. Nála jobban senkivel nem tudnád megbeszélni a kétségeidet. Az ő általa használt vonalat ő ismeri a legjobban.

2014. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!