Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog éhes?

Német dog éhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 3és fél hónapos dogom, eleinte Royalt kapott de abba iszonyat sok a fehérje meg nagyon gázosodott tőle, nem vált be. Most Britet eszünk, 530g-ot de iszonyat éhes mindig. Csak ezekből a tápokból nem ajánlatos többet adni..de akkor mit? Mivel csapjam be a pocakját? És esetleg tudtok száraztápot ajánlani amiben kevesebb a fehérje és jó?

Köszönjük



2014. ápr. 28. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Minden kutya éhes mindig.Ennének ezek mindig :D


Mi kutyáink is állandóan ennének.


Tápot annyival egészítheted ki,hogy hetente 1x-2x adhatsz neki husit,rizst,zöldséget.( de akkor táp nem kell)


Akár a BARF étrendnek is utána nézhetsz,nagyon jó étrend! :)

2014. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat persze a tésztát nem magában gondoltam adni neki :D köszönöm a tanácsokat!
2014. ápr. 28. 22:46
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

Szüleim tésztát főztek +húst és tápot adtak a német dogoknak. Én kicsit alultápláltnak találom a kutyusodat.

Kúra szerűen érdemes adni zöldkagylót, ízületekre nagyon pozitív hatással bír.

2014. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Schrancdorka ***** válasza:
gyönyörű kutyád van.én is ilyent szeretnék.
2014. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!