Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet még egy kutyusra?

Figyelt kérdés

Most jelenleg van egy labradorunk, akit legfőképpen a bátyámék akartak, de most csak én foglalkozok vele meg az anyukám.Anyukámnak nagyon tetszik a Beagle (ahogyan nekem is), és most arra próbálom rávenni őket hogy a fajtamentéstől fogadjunk örökbe egy idősebb Beaglet.Mármint 2-3 éveset.Igen, csak hát az is van hogy amikor megyünk külföldre a mamánkhoz akkor szoktuk vinni a labradorunkat is, és már 2 ketrecnek nincsen hely az autóban.Mármint lenne de akkor a ruháknak nincsen hely.

Mondtam a szüleimnek hogy akkor én itthon maradok a kettő kutyussal, ők meg mehetnek világgá. :)

A labradorunkkal sokat foglalkozom, ha van szabadidőm általában a kertben játszok vele.Mostanában többet vagyok kint nála hogy bebizonyítsam a szüleimnek hogy vele is sokat törődök, miért nem lehetne még egy kutya?

Eleve a kert már megvan csinálva hogy ne bírjon szökni. (a labi miatt amikor vettük meg lett csinálva, és elöl dupla kerítés van)

Hogy vegyem rá a szüleimet egy Beaglere?

Hely is van neki, meg anyagilag is úgy állunk hogy jöhet még egy kutya.



2014. máj. 3. 08:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt se írtam hogy a labit nem viszem...
2014. máj. 3. 12:10
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

"A labradorunkkal sokat foglalkozom, ha van szabadidőm általában a kertben játszok vele."

Ezt írtad. Nem sétáltatod, hanem a kertben játszol vele. Ebből teljesen egyértelmű volt.

2014. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy általában ha van szabadidőm akkor a kertben játszok vele.Ez még nem azt jelenti hogy nem viszem sétálni.
2014. máj. 3. 12:55
 14/14 the hermit válasza:
Egyébként amit a többiek a beagle-re írnak az sajnos igaz: az átlagosnál nagyobb mozgásigényű fajta, ezt mint egy 5 hónapos szuka gazdája írom... nagyon cuki, bizonyos szempontból nagyon jó természetű (mármint barátságos), de mégse könnyű kutya.
2014. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!