Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agyi leépülés miatt elaltatja...

Agyi leépülés miatt elaltatja az orvos a kutyát? Bepisilés, szenilitás stb. már nem bírom.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyámat, de már belefáradtam, több mint egy éve hogy nem tudja tartani a pisit, most már kakilni sem tud, folyamatosan próbálkozik miközben telecsöpögteti a lakást ürülékkel, mivel szenilis is, belép pisibe kakiba és hordja szét a lakásban. Emiatt éjszakákat nem alszom, állandóan takarítani, fürdetni kell. A gyerekeket mindig terelgetni kell a lakásban hogy ne lépjenek pisisbe, kakiba. Vendégeket már egy éve nem tudunk emiatt fogadni, ezt mondjuk még elviselném. Nem ismer meg minket, nem érdekli semmi, csak járkál meg néz maga elé, nem engedni hogy megfésüljem, megnyírjam. Így már neki sem jó szerintem. Most jutottam el arra a szintre hogy felmerült az altatás. Két hónapja voltunk vele dokinál más miatt, akkor még nem gondoltam rá hogy jobb lenne neki is, így nem kérdeztem rá a dokitól, egyébként is mindig csak mosolyog hogy milyen szép kort megért (17 éves), nem az a fajta aki mindenféle felesleges kezelésből akar hasznot húzni, a műtétet már régebben sem javasolta. Nem tudom mit tegyek, nagyon sajnálom a kutyusomat de neki sem élet így már ez :-(
2014. máj. 3. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

:(

Sajnálom a kutyit, ahogy téged is. SZERINTEM (de ne feledd, h a TE döntésed, de élsz vele, te tudod milyen a helyzet) elengedheted.... :(

2014. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a stádiumban már az ő élete sem élet. Az állapota javulni már nem fog. Tudom, ugyanez történt egy rokonom kutyájával, mondtam neki, hogy ne hagyja szenvedni szegényt, de önző volt végül a kutya éhenhalt. :(

Ne várd meg a legrosszabbat.

Három éve lassan én is meghoztam a legnehezebb döntést, de van amikor ez a legjobb, amit tehetsz.

2014. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom :(

Ebben az esetben elaltatná. Ez már nem élet. Beszélj az orvossal. :(

2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Lehet komplett idiótának nézel a válaszomért.

Ülj le a kutya mellé és beszéld meg ezt vele, hidd el meg fogja ért, sőt válaszolni is fog!

Ő is érzi már, hogy sajnos nagyon a vége fele jár ás már csak szenved.

Nem szabad hagyni, hogy szenvedjen. :(

2014. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Második ha még olvasod, hogy halt éhen az ismerősöd kutyája nem volt már étvágya? Mert az enyém nagyon le is van fogyva pedig eszik. Utolsó, hát nem hiszem hogy meg tudom ezt tenni :-( De lehet megpróbálom. Én hasznosnak nyomtam a válaszodat nem értem miért lett 0%-os...
2014. máj. 3. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Második vagyok.

Már hetek óta alig evett, eléggé lefogyott, de utolsó két napban egyáltalán nem.

2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!