Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy cukrászdához ki lehet...

Egy cukrászdához ki lehet kötni a kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd délután bemenni a cukrászdába sütit venni, de csak úgy fér bele az időmbe hogy kutyasétáltatás közben, tehát őt is vinném. Nem szólnak érte, hogyha kikötöm addig, amíg bemegyek?

2014. máj. 4. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni, amint kipróbálod, de nem jellemző, hogy emiatt bárki hisztizne.
2014. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Általában nem szoktak ilyenekért szólni... De én tuti nem kötném ki sehova a kutyámat. Senkinek se jó az. Ha nem tudnám megoldani, hogy kutya nélkül elmenjek sütit venni, akkor nem mennék.
2014. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "senkinek sem jó"? Amikor pl.pékségbe megyek, ott is direkt úgy kötöm ki, hogy megvárom, amíg már nem lesz bent senki, és akkor megyek be, és így 1 perc alatt intézem el direkt a "vásárlást", hogy ne legyen baj belőle..persze azt én sem értem nagyon amikor valaki bemegy egy cba-ba bent van fél órát és kiköti a kutyáját, hogy az nem merül fel benne hogy közben bármi történhet..de most szerintem az hogy 1 percre kint hagyom az nem akkora probléma..ráadásul csak olyan helyen kötöm ki, ahol tudom figyelni miközben vásárolok.ha nem látom közben hogy mit csinál, inkább nem kötöm ki..
2014. máj. 4. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem hagyhatod közterületen felügyelet nélkül a kutyát, tehát ha nagyon akarnának, akkor megbüntethetnének érte. De szerintem emiatt még senkinek se szóltak. Viszont sajnos sokféle baj érheti ilyenkor a kutyát.
2014. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem jó senkinek, mert bármi baj történhet. Napestig lehetne sorolni a lehetőségeket. Hiába figyeled a kutyád, a baj egy másodperc alatt megtörténhet. Pl odamegy valaki is belerúg. Sajnos ilyen a világ. Vagy jön egy kóborkutya és megtámadja. Mire kiérsz, már mindegy. Én sosem hagynám egyedül a kutyámat közterületen. Ráadásul szerintem nem is törvényes. Nekem a kutyám fontosabb mint egy süti.
2014. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!