Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gyerekek mellé hány éves...

A gyerekek mellé hány éves korban érdemes kutyát venni?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, de még korainak tartom, de tervezzünk egy szamojéd kiskutyát mellé venni, de nem túl korai szerintetek ilyen korban? Jövőre költözünk kertesbe, addig szóba sem jöhet, akkor lesz 2.5 éves a kicsi.
2009. dec. 27. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtt kutyát fogadjatok be, mert ők nyugodtabbak. Egy szeleburdi kölyök véletlenül is kárt tehet a gyerekben (és fordítva: a kutyában a gyerek).
2009. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hello 4. író vok, itt egy videó a staffordshire terrierről és egy kis babáról, nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=HbfD85cc3gE
2009. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a szamojéd tipikusan családi kutya, de ilyen kicsi lány mellé én még nem ajánlanám. a háziállat.hu-n van egy ilyen topic, ott van felsorolva néhány fajta, amelyek direkt a kisembereknek teremtettek :)
2010. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és ott nincs leírva, de tudok egy jó fajtát: német juhászkutya. nekem anyukám mesélte, hogy amikor még én is baba voltam, akutya rendesen védelmezett! pl amikor sétálni mentünk a kutya minden kóborkutyát elhajtott a közelemből pedig senki nem parancsolt rá, ösztönből tette! Ráadásul amikor a kertben voltam(babakocsiban!) a kutya el nem mozdult mellőlem egy percre sem :) ez a fajta ideális családi kutya, könnyen tanítható és nagyon-nagyon hűséges! :)
2010. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12 éves kor alatt semmilyen állatot ne vegyetek neki!!!Ennyi idős kor alatt még nem elég felelősségtudatosak!Egy (bármilyen) állat nagyon sokba kerül, és sokat kell velük foglalkozni!!!A golden retrivert ajánlom, nagyon okos kutya!
2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!