Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes németjuhász...

Sorvaszac kérdése:

Van egy 9 hetes németjuhász kutyám (fiú), olvasgattam minden felé hogy mekkorának kéne hogy legyen és olyat is olvastam hogy 8-10 kiló, viszont az enyém csak 3,5 kg?

Figyelt kérdés
de egy idióta paraszttól vettem aki nem oltatta be parvó ellen és ahogy elhoztuk megkapta ,viszont túlvan már rajta, szerencsére túlélte, semmibaja nincs, játékos, meg a tappancsa is viszonylag nagy meg mondhatni már eszik rendesen, szerintetek lehet belőle igazi nagy termetű németjuhász?Josera junior táppal etetem, meg vettem neki ilyen kölyök multivitamint, amibe van csonterősítő is, csak napi felet adok neki nehogy időelőtt megerősödjön a csontja és ne nőjön meg rendesen .egyébként van egykis fehér szőrzet a mellkasán , meg egy pici a lábán , viszont teljesen úgy néz ki mint azok a kutyák a Youtube-on akik vele egy idősek , csak kicsit harapós ..

#kutya #németjuhász #9 hetes németjuhász #8hetes németjuhász #10 hetes németjuhász #kölyök németjuhász
2014. máj. 13. 21:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem tudom az a 3,5 kg az nagyon kevés 9 hetesen. Nekem most voltak puli kiskutyáim,az volt 3,5 kg-os bár 8 hetesen. Szerintem ott valami nincs rendben.
2014. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ugyanmár kevés kevés persze hogy kevés de most épült fel egy elég komoly betegségből, szerintem inkább csak az látszik meg rajta, de bőven utol érheti magát.
2014. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!