Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legolcsóbb tápokat lehet...

A legolcsóbb tápokat lehet adni a kutyának?

Figyelt kérdés

Pl a tescos 2000/10 kilo

Lidlis 1700/ 10 kilo


2014. máj. 16. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan időszak amikor nem tudtam megvenni a tök drága tápot (ami persze jó is nem csak drága), és hát itt volt a kuty, nem mondhattam neki, hogy "találj kaját magadnak!". Volt, hogy rákényszerültem TESCO-s vagy LILI-s tápra.

Igazából semmit különbséget nem véltem felfedezni, igaz közben vettem far-hátat, meg disznó-marha belsőséget (máj, vese, stb.) szinte fillérekért (100-200 Ft-os áron kg-ként), és pluszban azt kapott a kutyuli.


Hosszú távon nem etetném csak ilyen gagyi táppal, (úgy hogy mellette nincs más ehető) akkor inkább én élnék kenyéren és vízen.

2014. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár nem kutyám, hanem macskám van, a lényeg ugyanaz. Én is 2 évig etettem a macskámat tescos meg ilyen-olyan gagyi tápokkal, amikor egyszer csak nagyon rosszul lett, keservesen nyávogott, nem tudott wc-re menni. Elvittük az orvoshoz, aki azt mondta, hogy a rossz táptól valamilyen gyomor vagy húgyhólyag baja lett (már nem emlékszem), és ha nem viszem orvoshoz bele is halhatott volna. Azóta csak real nature-rel etetem, és immár 3 éve kutya baja :)


Nem éri meg pár száz forintot a kutyád (vagy bármilyen állatod) egészségén spórolni.

2014. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!