Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok adba papírral pit...

Hol tudok adba papírral pit bullt venni?

Figyelt kérdés
szuka ivaru érdekelne + hogy milyen árban vannak

2014. máj. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Rögtön vemhes kéne, ha lehet, mi?
2014. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát Magyarországon nem igazán van. Ezt a kennelt ismerem egyedül: [link]

Ő a tulaj: [link]


De ha igazán szép pitet akarsz, akkor külföldi kennelnél érdeklődj.

2014. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Goldeyes kutyák nem tetszenek xxl méretü nem érdekel nem tartom igazi pit bull nak őket.AZ 1. nek én nem szaporítani akarok bár valóban akarok egy össze párosítást nekem lenne hozzá 1kan ívaru természetesen adba származási lapja van csak szeretnék magamnak a kanom vérvonalából egy kölyök kutyát mert már sajnos nem fiatal a kutyám tehát félre értés ne essék nem állandó párosításról vagy pénz csinálásról lenne szó engem is idegesítenek a szaporítók főleg akik korcsosítanak
2014. máj. 17. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát külföldön kellene körül nézned viszont nagyon megválogatják kinek adnak kutyát sőt néhány tenyésztőtől azonnal leteszi amint kimondod hogy Hungary
2014. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az ige ez nem semmi
2014. máj. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!