Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik az, hogy a kutyám...

Létezik az, hogy a kutyám cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Mivel bérházban lakunk a kutyusnak kialakított napirendje van. Egy pár napja vettem észre, mikor csúszott a programunk, később vittük le sétálni párommal, és arra lettünk figyelmesek, hogy reszket.

Először a hidegre fogtam, de gondolkodtam, hogy voltunk már hidegebben is lent, és nem volt ilyen, és mostanába egyre gyakrabban van ez nála...., adok neki enni...és utána rendbe jön. Elvittem egy dokihoz, azt mondta nincs baja, csak valószínűleg rájött ha ezt csinálja, kap enni. De eddig sem éheztettük, vagy bármi hasonló.

Én gyanakszom...ok nélkül nem csinál ilyet egy állat.


2009. dec. 28. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen az állatok is lehetnek cukorbetegek.Szerintem vigye el egy másik dokihoz is hátha az mást mond
2009. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus? Az enyém is csinál ilyet, ő 4 hónapos. Pont ma volt nálunk az állatorvos,és megkérdeztem tőle,hogy miért csinálja ezt, azt mondta nagyon sok minden lehet. Ha fázik, ha fél, ha izgatott, ha fáj a hasa, vagy valamije. Szóval ne aggódj, szerintem nem cukorbeteg, de ha nagyon zavar vizsgáltasd ki.
2009. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vett az állatorvos vért tőle? Vagy legalább adott egy tesztcsíkot,h a vizeletét meg tudjátok vizsgálni,h van-e benne cukor? Mert ezt csak így ránézésre nem lehet megállapítani,h cukorbeteg-e. Legalább egy vércukorszint mérés kellene. Még mielőtt a magas cukor miatt bekómázna.

Ha egyiket sem csinálta a doki, akkor érdemes átvinni egy másikhoz.

Nem iszik többet mostanában? Nem pisil többet?

2009. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem iszik nagyon sokat? Mert az még a cukorbetegség feltűnő tünete.

Szerintem nézze meg egy másik orvos is...

2009. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!