Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának bent van a helye a...

A kutyának bent van a helye a gazdi mellett, kint az udvaron, vagy kint is és bent is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2014. máj. 29. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A légkondi, csak azért mert jó hűvös lesz tőle még nem éppen a legegészségesebb dolog embernek sem....


A kutyának ott a helye ahol a gazdája akarja. Egy jó gazda mellett mindegy, hol van a kutya. Nem attól lesz neki jó élete, hogy benegedik, hanem attól, hogy hozzáértő gazdája van, az meg úgy is lehet, ha kint tartja.

2014. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Diamond05 válasza:
16%
Jó dolog lehet, ha bent van a kutya, de néhány gazda túltesz a célon. Soha nem etetném kanállal a kutyám, stb... Egyébként a kutya kinti állat és sokkal betegebb, kényesebb lesz ha bent tartják. Érte én, hogy szeretik meg inden, de a kutyának is jobb az udvaron, ahol rosszalkodhat.
2014. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is a kinti bentire szavazok. Nálunk pl úgy van, hogy amikor nem vagyunk otthon bent van a kutya (mérgezés miatt nem hagyom kint) de ha van otthon valaki akkor nyitva az ajtó és ott van ahol akar. Télen mondjuk eü sétára is alig lehet kituszkolni, szóval nem tartanám csak az udvaron.
2014. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!