Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van mindenkinek Yorkija?

Miért van mindenkinek Yorkija?

Figyelt kérdés
Ez már annyira idegesítő...szinte minden kérdésbe benne van az a fajta...lassan kezdem utálni -.-"
2009. dec. 31. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert akinek nincs Yorkija, csak egy-két diplomája meg nyelvvizsgája, az már nem is ember.
2009. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert divatot csináltak belőle! Nekem van 20 éve, és sajnos én is látom... A legnagyobb baj az, hogy iszonyatosan korcsosodik a fajta, egyre gnómabb mininek nevezett kis kriplik vannak. Létezik egy standard világszerte, ami minimum 1,8 kg-ot jelent.

Szóval ami ennél kisebb, az szándékosan a kis fejletlen törpék keresztezéséből született... A legtöbb ilyen kis törpe beteg, idegrendszeri bajaik vannak, az izületeik, gerincük rossz... Viszont a hüle pics@knak csak az a lényeg, hogy a zsebükben elférjen, mert az olyan cuki...

Amúgy a yorki egy iszonyat okos kis dög, egyénisége van, és nagyon hűséges, hálás kis társ tud lenni...

2009. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Jaj hagyjál már ezekkel a diploma, meg nyelvvizsga dumákkal... Nekem is van, meg yorkim is van. Annyi butykót ismerek aki diplomás, hogy ihaj...
2009. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
26%
Mert az egy kis pics.nyaló kutya...Már bocsánat
2009. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Kb egy éve az egész faluba volt összesen egy yorki,most meg minden 2.-ik házba tartanak egyett vagy többet,és mindig róluk beszélnek hogy mit esznek meg hogy mitcsinálnak egész nap tényleg unalmas kicsit.
2009. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Divatkutya lett...én sose szerettem őket, most meg már pláne...állandóan csak azt látom hogy a plázap*csák rohangálnak velük meg a csivavákkal...
2009. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindenkinek, nekem sincs:)
2009. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De sok embernek van :S és már idegesítő, hogy mindig azt kell hallgatni, hogy mi van vele...én csak a nagytestű kutyákat szeretem (Doberman, Rottweiler, Magyar Vizsla, Dán Dog stb...) szerintem a csivava meg az ilyen kis idióta kutyák nem is kutyák hanem túlnőtt macska. Mi haszna van egy csivavának valaki megmondaná? :S plázapcsák ne írcsizzanak mert tökcsire nem cukcsi -.-"
2010. jan. 1. 09:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

XD

amúgy a barátnőmnek yorkija van de ő nem vág fel vele és nem plázamaca hanem egy normális ember aki nem divatból tartja a kutyáját.

amúgy nekem sincs yorkim. én a westie és a skót terrier és talán a dobbermann párti vagyok xD amúgy tényleg idegesítő, hogy vásárolsz az állatkereskedésben kutyakaját stb. és már a 3. csivavás csak tipeg ott, hogy kell a kutyának ruha XD

2010. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem sincs yorkim:)

de tényleg unalmas. Van nekem is ismerősöm akinek van ilyen kis yorkija és ő sem vág fel vele! Mellesleg ha nem a yorki tartás lenne most a "divat ezeknél a hülye p*csáknál", hanem a sharpei, dobberman akkor meg azt tartanának!

2010. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!