Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kutyát, de miért...

Vettem egy kutyát, de miért vagyok ilyen feszült miatta?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy aranyos 6 hetes kutyát. Lakásban lakunk, így egy kis termetű Yorkira esett a választás. Nagyon rég volt már egy kutyám, sajnos az el lett altatva mert beteg volt. Nagyon régóta akartam már egy újat, viszont most hogy ezt megvettem, vagyis megvették nekem teljesen feszült vagyok. Nagyon szeretem meg minden, de amint arra gondolok hogy mostmár nem úgy fog telni a mindennapom mint eddig és hogy ez a kutya legalább 10 évig még velünk lesz és nem lehet csak úgy "kidobni ha már ráuntam" rögtön elfog a gyomorgörcs... Miért van ez? Imádom a kutyákat mégis, folyamatosan feszült vagyok miatta.

2014. jún. 4. 17:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
17%
Edes istenem.Hogy miért kell lealázni itt mindenkit akinek nem törzskönyves kutyája van.Nem elég ,hogy a kutyust elmondjátok mindenféle selejtes korcsnak ,még a gazdája jellemét is kivesézitek 3 mondat után?Kik vagytok ti? Amugy meg nem azt kérdezte mi a véleménytek a helyröl ahol vette ,meg a yorkirol meg rola. Kedves kérdezö,nem kell aggodnod ,szépen lassan hozzá szoksz hogy van egy barátod akinek te vagy a legfontosabb.Annál inkább se aggodj ,mert vannak férfiak akiknek ha gyerekuk szuletik is hasonloan éreznek,nem vagy ettöl rossz ember.Nekem is van kutyám,sok öröm ,imádom ,mégis van mikor problámázni kell mi legyen vele egyedul hagyjam-e vagy vigyázzanak rá?Aki meg azt mondja ,nincs sose olyan gondolata ,hogy jo lenne ha most nem lenne gazdi és mehetne gond nélkul ahová, amikor ,ahogyan akar az hazudik.Megoldom ,ha nem vihetem magammal,meg fogod te is.Nincs jobb érzés mikor hazaérsz és látod milyen boldog,mennyire örul neked.Gondoskodnod kell rola ,talán lemondanod is néhány dologrol miatta ,de azt ne felejtsd el amig kutyád van ,sosem leszel egyedul,feltétel nélkul szeret ,nem b.... át,nem hagy el másért.Sok örömet neked a kskutyával.
2014. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a baj,hogy nem törzskönyves,hanem hogy az ilyenek a vásárlásokkal az állatkínzást támogatják.Sajnos ténykérdés,hogy az ilyen helyről vett kölykök nagy része beteg és/vagy idegrendszeri problémás.
2014. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!