Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam?

Melyik kutyust válasszam?

Figyelt kérdés

A Yorkshire terrier és a Bichon Havanese között nem tudok választani.

Lenne időm foglalkozni vele.Volt már kutyusom de az egy Husky volt és azóta elköltöztünk egy panelba.Ti melyiket ajánljátok és milyen tapasztalatotok van velük?



2014. jún. 5. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogadj örökbe egy kutyust.
2014. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menhelyet, vagy ha mindenáron fajtatiszta kell, a fajtamentést ajánlom.

De előtte gondolkozz el: le tudod vinni napi 3x éveken keresztül? Az etetést és az orvost tudod majd fizetni?

Miért ez a két fajta tetszik? Ismered a jellemzőiket?

2014. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
letudom vinni akár 5X is.Tudom a jellemzőiket és ki tudom fizetni az állat orvost a tápot stb.
2014. jún. 5. 16:06
 4/11 A kérdező kommentje:
fajtiszta kel
2014. jún. 5. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Minden kutya Fajtiszta…

Minek neked fajtatiszta?

2014. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegy, hogy minek neki fajtatiszta??? Ha mindenkinek az kellene, akkor nem lenne ennyi kóbor, meg menhelyes kutya, úgyhogy be lehetne már fejezni ezt a menhelyezést, stb! Fogadjátok már el, ha valaki nem onnan akar kutyát!


Kérdező! Azt válaszd, amelyikre igazán vágysz! Egy yorkie-val jóval többet kell mozogni, mint egy bichonnal, hiszen utóbbi társasági kutya, míg az előző egy terrier, hatalmas mozgásigénnyel. Persze, ha jó helyről van!

2014. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most mi bajod azzal hogy megkérdeztem???

Ne ugass ha még egy kérdést sem tudsz felfogni

2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem az nem indok, hogy panelba költöztél! Jó egy dán dognál már lehet, de számtalan ismerősömnek van panelba a közepes testű kutyája, de a kutya attól még napi 4 órákat intezíven sétál... (4 évig én is ezt csináltam egy magyar vizslával és teljesen szép, arányos izmos kutya nemrég költöztünk kertesházba és én ugyanúgy elviszem...)


A yorkik számomra szimpatikusabb kutyák, vannak nagyon aranyosak is belőle és bár ez a fajta se nő meg túl nagyra, nekem sosem volt róla annyira ez a szobacirkáló/lábtörlő véleményem. Szerintem nyugodtabb és barátságosabb kistestű kutyák közé tartozik, én a kettő közül azt választanám.

(jó pár ismerősömnek van yorkija)

2014. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SzMeli válasza:
Szia! Mindenki azt ajánjla ami neki van :-) Nekünk bichonunk van :-) Imádom! Nagyon ragasztkodó, mindehova követ, igazi árnyék. Yorkit csak sétákról ismerem, és nekem kicsit agresszívek. Más kutya nem akart még az enyémnek ugrani, yorki nem is egy támadott volna. Azokat inkább kerüljük. De köztük is van különbég. Szerintem teljesen más kuyti mindkettő! Sajnos neked kell eldöntened, melyik szimpibb! Majd értesíts, hogy döntöttél!!! :-)
2014. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz dönteni akkor lehet nem is azokat akarod!!az a kutya jó amelyikbe rögtön beleszeretsz!!nézz körül a menhelyen :)
2014. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!