Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam?

Melyik kutyust válasszam?

Figyelt kérdés

A Yorkshire terrier és a Bichon Havanese között nem tudok választani.

Lenne időm foglalkozni vele.Volt már kutyusom de az egy Husky volt és azóta elköltöztünk egy panelba.Ti melyiket ajánljátok és milyen tapasztalatotok van velük?



2014. jún. 5. 15:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekünk is havanese-nk van és én is csak ajánlani tudom :) Kedves, okos és igazi társ. A yorkik nagyon színes egyéniségek, van ami agresszív, van amelyik teljesen normális... bichonokról én legalábbis mindig csak jókat hallok... Igazából a te természeteden is múlik, hogy melyik kutya való hozzád, ha pörgősebb vagy akkor inkább yorki, de ha szereted fésülgetni, kényesztetni a kutyádat akkor bichon. De mivel minden kutya különböző így elég nehéz eldönteni:) De azért sok sikert a kutyaválasztáshoz:)
2014. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!