Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvettem a kapcsolatot egy...

Fütyicukor kérdése:

Felvettem a kapcsolatot egy mo-on ismert tenyésztővel, már 2 honapja. Most születtek meg a kutyusok, de 5 kanra van 19 jelentkező. és most 3hetes korában le kéne foglalnom a kutyát. Különben nem jut?

Figyelt kérdés
A kutya 150ezer ft-ba kerül, oltással, tk-val, chippel, adásvételivel. érdemes lefoglalNem szaporitó meg ilyenek mielött valaki azt mondja.

2014. jún. 6. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt első választású kölyköm. A tenyésztővel nagyon jó volt a kapcsolatom. Tudta, milyen elvárásaim vannak a kölyökkel. Amikor mentem érte, megmutatott kettőt, hogy szerinte bennük van az, amit szeretnék. Én meg kiválasztottam az enyémet a kettő közül. Természetesen láttam a többit is.
2014. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

akitől én szeretnék nem kért foglalót, csak majd a kölykök születése után, mondván, ha nem születik olyan, amilyet szeretnék, akkor minek. viszont fel van neki írva sorban, hogy ki mikor jelentkezett és úgy választhatunk majd, nyilván ha valaki közben meggondolja magát, akkor változik a sorrend.

ha szeretnéd a kutyát én lefoglalnám a helyedben, ha ekkora túljelentkezés van, különben elviszik előled :)

2014. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!