Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy furdetitek a shar-pei...

Ti hogy furdetitek a shar-pei kutyát?

Figyelt kérdés
Mindenhogy próbálom de nagyon makacs. Ha tudtok jo praktikát irjatok le.köszönöm

2014. jún. 7. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Amit én mondok az úgy van. 50 kilós lány vagyok, 33 kilós kannal aki szintén utál fürdeni. Megengedem a vizet, negyedig rakom a kádat. Ekkor leültetem a kutyát hogy ne kelljen "kergetni", barátom beteszi a kádba. Akkor van minden, szenvedés, remegés, a fejét kiteszi a kád szélére, liheg... Nem szólok hozzá, amikor kezd megnyugodni akkor dicsérettel ráerősítek a nyugalmára. Régen félt a zuhanytól, de mára az öblítést is megszokta. Ha végeztünk szólok neki és magától kiugrik, akkor rá a törölközője amivel alaposan áttörlöm, majd valami jutalom. Amúgy évente 1X fürdetem max, pedig panelkutya. Nem tudom hogy én vagyok jó vezér vagy ő egy "könnyebb eset", de szerencsére az van amit én akarok, néha szenved egy kicsit látványosan de sosem ellenkezik. Határozottság és nyugalom a lényeg.
2014. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A lepontozók el is mondják mi baj azzal, hogy a kutyám tejhatalmú vezérként tekint rám, esetleg ők hogy csinálják vagy csak hobbyból nyomogatják a piros kezet? :)
2014. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Megpróbálom:)
2014. jún. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!