Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szereti a beagle kutyákat?

Ki szereti a beagle kutyákat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
én :)
2010. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Én, és volt is pár éve. Soha nem volt olyan kedves kutyum. Soha, még csak játékból sem harapott volna meg. Egy tündér volt.
2010. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert nekem van 3 kölyköm már 3 hónaposak és ingyen odaadom őket de CSAK SZERETŐ GAZDINAK ÉS JÓ HELYRE!!!!!!!!!!!
2010. jan. 1. 21:54
 4/29 anonim ***** válasza:
24%
Én nem... Makacs kutyák és szófogadatlanok, nem érdekeli őket semmi csak hogy mehessenek, hiába teszi ki érte a lelkét a gazdi neveléssel meg kutyaiskolával... Sajnos sokan csak divatból veszik. Pedig szerintem nem való családi kutyának, mert hozzáértő kezekre van szüksége, szerintem sokkal jobban való családi kutyának egy olyanvalalaki aki mellett nem az a hétvégi program hogy megszámoljuk hány csirkét nyírt és mennyiszer szökött meg. Kicsik is, túl világosak, a fülük is lóg. Nem szeretem azokat a tipikus cuki kutyákat, ráadásul barátságosak is. Sajna elég divatos kutyák manapság, és ez nekik sem olyan jó. Szerintem nagyon kevés embernek valók ezek a kutyák. Lehel lepontozni, de sajna csak ilyen beagle kutyákat ismerek, pedig nem akármilyen helyeken szoktunk kutyázni. Szerintem inkább egy vadásznak való kutyák.
2010. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
milyen színűek?
2010. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

trikolor színűek

szépek és fiú mind.

2010. jan. 1. 22:01
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Mi van nem tudtad eladni őket? "Pedig jó gazdija lesz mindnek"... Szerencsétlen kutyák....
2010. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én imádom őket! Merre laksz?
2010. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
tehát, ha jól gondolom, te most itt hirdetsz, ezen az oldalon? Van erre külön apróhirdetés oldal, nemlehet ott megoldani?
2010. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Bács-kiskun megyében lakok.
2010. jan. 1. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!