Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe fog fájni az orvos?

Mennyibe fog fájni az orvos?

Figyelt kérdés
8 hetes kutyus, soha nem vokt még oltva, féregtelenitve. Chip, oltás így elsőre egybe mennyibe kerül ha házhoz jön a doki?
2014. jún. 10. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Folyamatos kiadás, összesen olyan 30 ezer lesz. 8 hetes kutya amúgy miért nem volt oltva, chipelve, féregtelenítve? Honnan van? Remélem befogadtad és egy fillért sem fizettél érte...
2014. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Kb 30-40 ezredbe fog fájni elsőre. Az már két oltáson és három-négy féregtelenítésen túl kellene lennie. Honnan van a kutyus?
2014. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Kap egy féregtelenítő tabit.Ha az orvos egészségesnek nyilvánítja, akkor kap egy parvo szurit. Ezek ára kb 5000 körül lesz. A kiszállási díjat nem tudom. Az orvostól függ. Szerintem az is 5 ezer környékén lehet.
2014. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval igy ma ki kell fizetnem 40ezret?! Igen befogadtam..
2014. jún. 10. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

ó dehogy lesz 30-40 közt!a műtét nincs annyiba észlények... -.-

hát mint ahogy az előttem szóló is mondta a féregtelenítés és a szuri együtt kábé 5000 a chip pedig kábé szintén annyi!Szerintem jobban jársz ha te viszed a kutyát mintha az orvos jön mert akkor még a jézus krisztust is ráteszi a kiszállási díjra,abból legalább még egy oltás kijönne :)

2014. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

40 ezer hülyeség.

Nem fogja teleszurkodni az összes oltással most egyszerre. Kap egyet, majd pár hét múlva egy másikat és így tovább. Most egy féreghajtót is biztosan kap és a chip, ez nem valószínű, hogy 10 ezernél több lesz.

Ja plusz a kiszállás, az mindenhol más. Van ahol 5 van ahol 10.

2014. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok lesz, de nem egyszerre kell kifizetni az egészet, nyugi :) Több részletben kapja meg pl. a veszettség elleni oltást, pár hetes eltéréssel, alkalmanként kb. Kéthetente 4-6000 forinttal számolj szerintem, aztán ha mindent megkapott, már csak évente kell 1x elvinni oltani és ennyi. Chip 2-3 ezer forint, a féregtelenítés meg párszáz forint.


Ne riasszon el a nagy összeg az elején! Ha megkap minden oltást, később nem fog mindenféle nyavalyát összeszedni. :)

2014. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elvinni nem tudom, mert egyedül vagyok a gyerekekkel. Köszi a válaszokat, lassan ideér a doki...
2014. jún. 10. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező azt kérdezte, hogy elsőre mennyi. És bizony a chip, az összes eddigi oltás és az összes féregtelenítés, amit eddig meg kellett volna kapnia, az 20-30 ezer forintba is kerülhet! Főleg, ha a doki házhoz is megy, és még azt is felszámolja. A chip viszont nem 5000, hanem csak 3500 Ft. Akár részletben fizeti, akár egybe.
2014. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kb. annyi lesz, amennyit írtak, de nem egyszerre kell fizetni - gondolom erre kíváncsi a kérdező. Úgyis megy az orvos, beszéljétek meg az oltási programját, vagyis hogy mikor milyet fog kapni. Oltásonként kell fizetned, nem előre az egészet. A chipet akár később is bele lehet rakni, ha most sok lenne a kiadás, mert csak négy hónapos kortól kötelező.
2014. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!