Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sovány a kutyám?

Sovány a kutyám?

Figyelt kérdés

tobb mint egy hetig nem voltunk itthon anyukammal, es a magyszuleim adtak a kutyamnak enni. napi 2x kap tapot, egy es fel bogrevel. meg nem nayon tudjuk hogy adjuk neki mert nem tudjuk mennyi idos, ugy talaltuk. amikor elmentem ket hete, eleg jo borben volt, mamám szerit most sovany, vekony. tobbet kene neki adnom? az allatorvos hiaba kerdezem, 85eves

[link]

[link]


mas friss kepem nagyon nincs rola, ez is mai.


2014. jún. 13. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken nem tűnik soványnak.
2014. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem látom soványnak.

Mit írnak a kaján az adagolásról?

2014. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sovány, habár oldalról, álló helyezetben jobban lehetne látni. Az biztos, hogy nem éhezik, nem kell kétségbe esni. Kicsit adhatsz többet, ha gondolod, de szerintem nem szüséges. Majd leváltja ezt a nagy bundát és jobban fog mutatni. A mamák jellemzően úgy gondolják, hogy minden kutya sovány, amelyik nem gurul.
2014. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben,koszonom!
2014. jún. 13. 15:19
 5/9 A kérdező kommentje:
nem bírom oldalról lefényképezni. nagyon aktív kutyus...
2014. jún. 13. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha aktív! :)

Annyit azért ezekből a fotókból is meg lehetett állapítani, hogy soványnak nem sovány. A másik, hogy még fiatalnak tűnik, nyurga, laza, illetve ha nem rég került hozzátok és azelőtt csak szemetet evett, akkor is kell egy kis idő, míg megerősödik és kitelik.

2014. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem sovány. Jól néz ki. Most épp vedlik.
2014. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF: 1. a mamád egy tündér

2. a kutyád is egy tündér

2014. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsónak : ezt most nem értem, de nem is baj :D

többieknek pedig köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!