Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók, mit tegyek?

Kutyatartók, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Milyen növény vagy mivel tudom a kutyakaka szagát eltüntetni a kiskertemből?


Nekem nincs kutyám, de a szomszédban van egy bullterrier kutya. A gazdája egy drogos nő aki sosem viszi sétáltatni, csak a kertbe engedi ki. Ott kakil a kutya és nem képes a saját kertjében a szart összeszedni. Már annyira büdös, hogy én sem tudok kimenni a kertemben.

Beszélni a nővel nem lehet. Pedig még azt is felajánlottam, hogy elviszem sétáltatni az ebet.

Szólni nem tudok az állatvédőknek mert a kutya ennek ellenére nincs rossz állapotban.

Valami megoldás?


2014. jún. 18. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
:( Nem tudod elkeríteni a kiskertedet? Ha közös a kert, udvar, mert pl. társasház, akkor - esetleg - tudsz szólni a közös képviselőnek.
2014. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a te kerted a szag forrása, akkor sehogy. De szólj az önkormányzatnak, jöjjenek ki, és szagoljanak körbe. Ha tényleg ennyire büdös, akkor akár megbüntethetik a nőt.
2014. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én esetleg megpróbálkoznék az ÁNTSZ-nél is fertőzésveszélyre hivatkozva.
2014. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

van kerítés, sőt bokor is, de a szag átérződik.

Az önkormányzat nem foglalkozik ezzel, ahogy azzal sem, hogy kint füvezik és az a szag is átjön..Egyébként a kutyakakára azt mondták, hogy azzal nem sért semmi törvényt.

2014. jún. 18. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj minél több illatos virágot ültetni: a lonc gyorsan nő, de ott az estike is, aminek igen intenzív illata van.
2014. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ANTSZ. Ha nem jön be, és ha meg tudod oldani, loccsants át minden nap jó pár vödör hypos vizet.
2014. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!