Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, megváltozott a...

Mit tegyek, megváltozott a kiskutyám ivartalanítás óta?

Figyelt kérdés

Kicsit meghízott, de ez várható volt,bár mindig figyeltem miket eszik. Szeretném, ha leadná azt a pár kilót is. Ő egy shih-tzu szobakutya, bérlakásban lakunk, tehát sokat sétálunk naponta.. De sajnos már nem annyira bírja,mint eddig. Régen órákat is elvoltunk, most már a 1,5 óra is nehéz neki, és mindig hazafelé veszi az irányt.

Mit tegyek?


2014. jún. 19. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tedd élvezetessé a sétákat, valamint vannak diétás tápok.

Nem lehet egyébként valamilyen más eü probléma?

2014. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, de el fogom vinni orvoshoz, bár nem rég voltunk veszettség elleni oltáson és semmi baja nem volt.
2014. jún. 19. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád?

Adjál neki kevesebbet enni. A nyomott orrú kutyák ebben a nagy melegben mindig is kevésbé aktívak.

2014. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
5éves.
2014. jún. 19. 22:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézesd meg az ízületeit, a légzését. Ha magasan laktok, a mindennapos lépcsőzés ki tudja nyírni a porcokat...

Az meg, hogy nem akar sétálni... kis csirkemell sonka vagy füstöltsajt... mondjuk nálunk a disznósajt a nyerő meg a túristaszalámi ha jutifalatozni kell, de ezek nem épp diétás falatok...

2014. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni?
2014. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az ivartalanítás az oka, az nem változtatja át a kutyát, nem lesz tőle lustább, gyengébb. Lehet a túlsúly is, de a meleg is, de bármi más is.
2014. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit, és mennyit eszik egy nap?
2014. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A tapokat egyszeruen nem eszi meg,annyi felet probaltam mar..kb 1eves koráig azt ette(Royal canin) de utána inkabb napokig nem evett. Adtam neki mindenfele proba tápot, amit ajánlott az állatorvos. Ezért farhatot kap, rizst, meg néha olyan kaját, amit mi eszunk. Nem krumplirara kell gondolni, hanem olyan ételre, aminek a nagyrésze hus. Kb 500g-ot szokott kapni.
2014. jún. 20. 10:59
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja azt Kihagytam,hogy magasfoldszinten lakik, szerintem annyi lépcsőtől nem kellene,hogy baja legyen.
2014. jún. 20. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!