Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, megváltozott a...

Mit tegyek, megváltozott a kiskutyám ivartalanítás óta?

Figyelt kérdés

Kicsit meghízott, de ez várható volt,bár mindig figyeltem miket eszik. Szeretném, ha leadná azt a pár kilót is. Ő egy shih-tzu szobakutya, bérlakásban lakunk, tehát sokat sétálunk naponta.. De sajnos már nem annyira bírja,mint eddig. Régen órákat is elvoltunk, most már a 1,5 óra is nehéz neki, és mindig hazafelé veszi az irányt.

Mit tegyek?


2014. jún. 19. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fél kiló kaja naponta??? Durván túl van etetve.
2014. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát szerintem nincs, mert azóta nem hízott, sőt szerintem fogyott is.
2014. jún. 20. 12:24
 13/15 anonim ***** válasza:
De majdnem a súlya egyötödét adod neki naponta. Ez olyan, mint ha egy 50 kilós ember 5 kg kaját enne naponta!
2014. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Shih tzu, naponta fél kilót eszik és azt írod, pár kiló felesleg van rajta. Egy akkora kutyánál már fél kiló is látszik, ha több is van rajta, az meg végképp nem ideális, tekintve, hogy össz-vissz 6-7 kiló egy ilyen kutya. Egy fotót nem tudnál feltenni róla?
2014. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tizede...nem ötöde. Ma már boltba nem megyek, nehogy elszámoljam magam :D
2014. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!